Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Artemis Halı ve Mogan Enerji Halka Arzları

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
GG9sVUxWIAAZbBZ.jpg

Spk tarafından yayınlanan bülten ile 22/02/2024 tarihinde iki yeni şirketin daha halka arzına onay verildi 2023 yılında hızlı giden halka arz furyası 2024 itibari ile de hızlı bir başlangıç yaptı ve daha da halka arz onayı geleceğe benziyor.

Mogan Enerji A.Ş halka arz bilgileri
  • Bit Kodu: Mogan
  • Lot Adedi: 262.635.000 Lot
  • Fiyat: 11.33 TL
  • Arz Büyüklüğü: 2.97 Milyar TL
  • Dağıtım Şekli: Bireyse Eşit Dağıtım
Arz Kullanım Alanları
  • %45 enerji sektöründe büyüme
  • %45 Finansal Borç ödeme
  • %10 İşletme Sermayesi
GG9rUyVWAAAhmHM.jpg

SPK tarafından ikinci halka arz onayı verilen şirket ise;

Artemis Halı Halka Arz Detayları
  • Bist kodu: #ARTMS
  • Lot Adedi: 20.000.000 Lot
  • Fiyat: 25.35 TL
  • Arz Büyüklüğü: 507.000.000 TL
  • Dağıtım Şekli: Tamamen Eşit Dağıtım
Arz Kullanım Alanları
  • %45-50 Makine, Techisat ve Ges yatırımları
  • %25 Finansal Borç ödeme
  • %25-30 İşletme Sermayesi

Kurumsala çok verirse sıkıntı oluyor kuurmsallar erken satıyor lot adedi fazla olduğu için artemis az verecek ama daha çok tavan serisi yapabilir YTD her ikisine de katılcam zaten
Öyle tabi , lot ne kadar fazla olursa o kadar erken tavan bozuyor bunu avrupakent GYO , tab gıda ve reeder gibi şirketlerde gördük. Küçük tahta büyüklüğüne sahip şirketler daha çok tavan gidiyor. Avrupakent GYO hâlâ arz fiyatının altında seyrediyor sanırım.

Artemise giremedim maalesef. Ama şunu söyleyeyeim ki özellikle forumlarda ilk bir aydan sonra full + full algıcılarla dolacak lotlar kapılacak panik satışları derken bence ilk ay en fazla 30 TL olur YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,183
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri