Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AVAXUSD Ne Durumda?

Ben de fark ettim. Güzel bir yükseliş başlatıp yeni bir rekor kırdı ama sonrasında durdu. Bitcoin'in yükselişi durdurdu diye düşünüyorsunuz sanırım. Yeni bir proje olmasının da etkisi olabilir mi acaba?

Çok güzel fırsatlar var aslında hocam. Bakış açını değiştir.
Sorun o fırsatları değerlendirememiş olmam hocam zaten. Bir kripto parayı uzun süre incelerseniz hareketlerini tahmininiz kolaylaşıyor. AVAX için radarımda bir süredir bulunduğundan ve çok sıkı bir şekilde çeşitli kaynaklardan da gelişmelerini takip ettiğimden öngörmek kısmen zor olmuyor. Ama DOT benim için yeni. Ya da bahane uyduruyorum öyle diyeyim :)

İşin özü bu dalgalanma ve karasızlıklar döneminde AVAX varlıklarımı 2 ye katladım ama DOT için %10 luk bir varlık kaybım söz konusu. Fiyatsal olarak değil kripto para sayısı açısından konuşuyorum. Yoksa fiyatsal olarak ortalamam oldukça düşük. Sinirimi bozan durum bu hocam :)

Ben de fark ettim. Güzel bir yükseliş başlatıp yeni bir rekor kırdı ama sonrasında durdu. Bitcoin'in yükselişi durdurdu diye düşünüyorsunuz sanırım. Yeni bir proje olmasının da etkisi olabilir mi acaba?
Yeni bir proje olması ile ilgili kaygılar bitti bence. Kendini kanıtladığını düşünüyorum. Temelde ne gibi gelişmeler oldu bilmiyorum. Şimdi düşündüm de projeyi takibe alsam iyi olacak. Teknik olarak ise kendini çoktan kanıtladı. Şu an kriptoların doğasında olması gerektiği gibi hareket ediyor. Normal.

Sorun o fırsatları değerlendirememiş olmam hocam zaten. Bir kripto parayı uzun süre incelerseniz hareketlerini tahmininiz kolaylaşıyor. AVAX için radarımda bir süredir bulunduğundan ve çok sıkı bir şekilde çeşitli kaynaklardan da gelişmelerini takip ettiğimden öngörmek kısmen zor olmuyor. Ama DOT benim için yeni. Ya da bahane uyduruyorum öyle diyeyim :)

İşin özü bu dalgalanma ve karasızlıklar döneminde AVAX varlıklarımı 2 ye katladım ama DOT için %10 luk bir varlık kaybım söz konusu. Fiyatsal olarak değil kripto para sayısı açısından konuşuyorum. Yoksa fiyatsal olarak ortalamam oldukça düşük. Sinirimi bozan durum bu hocam :)

AVAX'ı tanımadığım için DOT üzerinden gideyim ki muhtemelen ikisi de yaklaşık aynı değere sahip olarak devam ettirecekler varlıklarını; DOT büyük fırsatlar barındıran bir varlık olacak gibi duruyor. Sene sonunda bu günleri hatırladığımızda sanırım dehşete düşeceğiz. O yüzden henüz yakınken depolamak gerekiyor diye düşünüyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Kendi analizinizi yapınız lütfen.

Analiz güncel ve AVAX çok iyi gidiyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,292
Kullanıcılar
6,694
Son üye
yusufbayar