Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Avrupakent GYO Halka Arz

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Yeni yıla girmemize sayılı günler kala halka arz haberleri gelmeye devam ediyor. Bir halka arz işleme başlamadan diğeri başlıyor buda küçük yatırımcı ve öğrencileri gerçekten zora sokuyor gibi görünüyor. Son spk onayı ile TAB gıdadan sonraki büyük arz piyasaya çıkmış oluyor.

Avrupaknet GYO

- Hisse Kodu: AVRGY
- Adet Fiyatı: 55,08
- Toplam Lot: 100.000.000
- Bireysele Ayrılan: 78,500,000
- Dağıtım Şekli: Bireysele Eşit
- Talep Toplama Tarihleri: 13-14-15 Aralık

20 ile 26 arasında vereceğini tahmin ediyorum buda ortalama 1400 TL gibi bir tutar yapar.

Finansal borcu bulunmayan Avrupakent GYO, esas sözleşmesinde, yürürlükteki ilgili mevzuata göre hazırlanmış mali tablolarındaki dağıtılabilir kârının %50’sini temettü olarak dağıtma taahhüdü vermektedir.

Şirket açıklaması

Finansal borcu bulunmayan Avrupakent GYO, esas sözleşmesinde, yürürlükteki ilgili mevzuata göre hazırlanmış mali tablolarındaki dağıtılabilir kârının %50’sini temettü olarak dağıtma taahhüdü vermektedir.

Şirket açıklaması
Güzele benziyor ama kar diğer halka arzlara göre büyük olduğundan çabuk kar almak isteyen çok olacaktır.

Ve tek seferde yüklü alım olduğundan çoklu hesaplar devreye girecektir.

@Theleoncoin hocam kaç tavan yapar sence?
Valla hocam şirketin sıfır borcu var bir çok AVM var bünyesinde normal GYO değil aslında ve dağıtılabilir karından %50 temettü dağıtma sözü var bence güzel gidebilir YTD olmak ile beraber eğer uzun süre tutacağım bir arz olursa bu olurdu beklentim yüksek ama kısa günün karı diyenler 7 tavana gelmeden iyi kar deyip satar kaçar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri