Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Axie infinity oynayan var mı?

Swaid

Uzman Çavuş
Forumda aktif bir şekilde axie infinity oynayan var mı dostlar? Bayadır ilgimi çekiyordu başlamak istedim şimdi de ortalama 90 dolar yatırasım yok.
Scholarship mevzusunu öğrendim. Oynayan varsa yazsın bakalım.

Oynamıyorum ama para yatırılmadan kazanılmıyor diye biliyorum. Öyle kalmış kafamda o yüzden hiç girip bakmadım bile zaten bu play to earn projeleri genelde para kazandırmayan önce para yatirmani istiyor

Axs alıyorum ama oyuna hiç yatırım yapmadım bedava olsa belki girerdim ama para verip oynamak işime gelmedi yeni token ve ronin cüzdan belki ilerisi için ümitli olabilir geçen sene bugün 0.8 dolardan niye almadım diye düşünüyorum

Axs alıyorum ama oyuna hiç yatırım yapmadım bedava olsa belki girerdim ama para verip oynamak işime gelmedi yeni token ve ronin cüzdan belki ilerisi için ümitli olabilir geçen sene bugün 0.8 dolardan niye almadım diye düşünüyorum
Bende axs ile al sat işlemleri yapmıştım da oyununa bakmamıştım hiç. İlgimi çekti şimdi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,201
Kullanıcılar
6,697
Son üye
selcuk
Geri