Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Baby Doge Coin ( BABYDOGE)

Genel Amacı
Şaka coin
Kripto Para Tam Adı
BABYDOGE Coin
Kripto Para Kısa Adı
Babydoge
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2021
Web Sitesi
https://babydoge.com/

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images (60).jpeg

2021 yılına damga vuran meme coin furyasında gerçekten olumu işler yapmaya çalışan projeler bulunmaktadır. Bazı projeler ise belirli bir topluluk tarafından kabul görüp çok ileriye gidememektedir. Bir çok yatırımcıya göre kripto para piyasasına zarar veren meme coin ler yani şaka coinleri bir çok yatırımcıya ise güzel kazançlar sağlamaktadır. Gerçekten bu coinlerde dikkatli olmakta fayda var.

Baby doge coin ise kendisini dogecoinin yavrusu olarak tanımlayıp meme coin furyasına katılmış bir projedir. Projede ilgi çeken bir özellik ise shiba dan daha fazla yatırımcısının bulunmasıdır. Uzun vadede güzel bir performans sergileyen babaydoge kısa vadede ise bitcoin ile beraber yatırımcısını tedirgin etmektedir. Ancak borsa listelemelerine hız vermesi, yakım ve güvenlik etkenleri ile bir çok meme coinden daha iyi yol çizmektedir.

Pek çok şaka temelli projede olduğu gibi babaydoge geliştiricileri hakkında da bilgi bulunmamaktadır. Genel olarak bu tarz coinlere karşı birisi olarak 5-10 dolarlık yatırım ile belki vururuz mantığı ile yaklaşmaktayım. Shıba da yapamadığım durumu bunlarda yapmak için bir kaç daha sağlam basan projeden azda olsa alıp kenara attım.

Baby doge da shıba gibi katrilyon arza sahip bir token olarak takımlar ve babaydoge sahiplerine işlem ücretlerinden iade gibi işlemler yapsa da 1 dolar yada 1 cent gibi fiyatlar hayal gibi dursa da piyasada neyin ne olacağı belli olmamaktadır.

Baby doge huobi borsası listeleme haberi ile 24 saatlik periyotta güzel bir artış sergilese de en yüksek fiyatından hala geride durmaktadır.

Baby doge coinin listeli olduğu borsalar

Gate io
Mexc
PancakeSwap
Umiswap
Poloniex
Okx
Lbank
Bitrue
Xt
Hotbit
Bitforex
Bitget
Hoo
Latoken
Decoin
Huobi-listelenecek

Yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Bu gibi geleceği parlak olmayan coinlere yatırım yapmaktansa Shiba coin geleceği olan bir sanal para ve ona uzun vadeli bir yatırım yapmak daha mantıklı gibi geliyor . Ne kadar doğru tartışılır tabi ama çoğu insan benim gibi düz mantık gidip risk almadan para kazanmanın peşinde. Paylaşımınız ve bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
konuyu hortlatmış gibi olacak ama bu arkadaşın slippage değeri kaç? Telegram falan baktım bulamadım. Öyle ufak bir kenara atayım dursun mantığı yapacağım da Pancake ile alacağım. Doğal olarak slippage lazım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri