Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BabyZoboo Token Raydium Fikir Yardim

Öncelikle herkese merhaba
Cok heves ettigim bir isi yapiyorum :)
BabyZoboo adinda ki tokenimi bu hafta raydiumda listeleticem web sitesi twitter gibi seyler hazir tahtacimda var para ciktiktan sonra 5.000 $ alim olucak bunun faydasi olur mu ? Likide olarak 10 sol koyucam fikir ve yardimlariniz lazim :)

IMG-20240505-WA0012.jpg

Ekli dosyalar

• BabyZOBOO WhitePaper.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 4
Öncelikle herkese merhaba
Cok heves ettigim bir isi yapiyorum :)
BabyZoboo adinda ki tokenimi bu hafta raydiumda listeleticem web sitesi twitter gibi seyler hazir tahtacimda var para ciktiktan sonra 5.000 $ alim olucak bunun faydasi olur mu ? Likide olarak 10 sol koyucam fikir ve yardimlariniz lazim :)

Ekli dosyayı görüntüle 17405
hocam dosyaları açıp okuyacam benim gibi psikopat zor bulursun senden ricam ve önerim projeni detaylı olarak anlatırmısın kripto para tanıtım yerinde link ekleme yerleri ve detayları da var ekleyebilrsin

Naçizane fikrim whitepaper daha detaylandırışmalı. Şemalar eklenmeli. Mesela 15 ekip, %25 Borsa, %5 Proje gelişimi ve reklam maliyetleri vs gibi basit ama önemli konulara grafiksel ve görsel şeyler ilave her zaman hayat kurtarıcıdır.. Gerisi sizin taktığınız. Havuzu kitlediniz mi yada sahip cüzdanı mesela? Bunu belirtin daha çok güven verecektir samimiyetiniz ortaya çıkmış olur. Bu arada bunları yaptıysanız bizimle de paylaşın şahsen deployer cüzdanız veya havuzu kitlemeye bilmiyorum ve ileride bana çok yardımı dokunacak 😅

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,354
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri