Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Beklenti çok yüksek

Değerli arkadaşlar şuan birçok koinde beklenti çok yüksek, özellike btc 100bin doları geçecek felan sözleri baya yaygınlaştı, eft işlemlerinin onaylanması ve başlamasıyla birlikte bu beklenti çılgınlığı gittikçe katlanacak gibi duruyor. Yani demek istediğim şey bize sağ gösterip sol vurmasınlar. Yani kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar. Şuan bir çok insan bu şansı kaçırmak istemiyor, acaba şans mı? Anlattığım şey yatırım tavsiyesi değildir, alında demem satında demem, sadece dikkatli olun diyorum arkadaşlar.

Ben, bu aşırı yükseliş beklentisinin tam bir fiyasko olacağını düşünüyorum. Değeri arkadaşlar sizler bu konuyla ilgili neler düşünüyorsunuz.?

Uzun vadede yükseliş kaçınılmaz ama kısa vadede tabii ki dalgalanmalar olacaktır.

Vadeli, marjin ya da opsiyon işlemler için risk tabii ki var ama spotçular için risk göremiyorum. Yani bir kişi evini, arabasını, tüm maaşını spota basmamışsa, hiçbir sıkıntı olacağını sanmam.

Burada kişilerin tabii ki beklentisi çok önemli. Bugün para koyup, yarın üçe-beşe katlanmasını da beklemek biraz saflık olur. Gerçekçi bir hedef olmaz.

Ama uzun vadede, altı ay, on ay, bir yıl, iki yıl gibi sürelerde güzel paralar kazanmak mümkün.

YTD.

ETF geçmişte onaylanmadığında bitcoin engelleri kırdı geçti. Bu yarılanma yılı ve sonrasındaki yıl ETF onayından bağımsız olarak zaten yükseliş beklentisi vardı. Her zaman 4 er yıllık periyodları dikkate alıyorum ama bu ETF onayı benide tedirgin etmiyor değil. İzleyip göreceğiz. YTD

Uzun vadede yükseliş kaçınılmaz ama kısa vadede tabii ki dalgalanmalar olacaktır.

Vadeli, marjin ya da opsiyon işlemler için risk tabii ki var ama spotçular için risk göremiyorum. Yani bir kişi evini, arabasını, tüm maaşını spota basmamışsa, hiçbir sıkıntı olacağını sanmam.

Burada kişilerin tabii ki beklentisi çok önemli. Bugün para koyup, yarın üçe-beşe katlanmasını da beklemek biraz saflık olur. Gerçekçi bir hedef olmaz.

Ama uzun vadede, altı ay, on ay, bir yıl, iki yıl gibi sürelerde güzel paralar kazanmak mümkün.

YTD.
Sonuna kadar katılıyorum. özellikle spot piyasa açısından. Ben sürekli ekliyorum ve satış yapmıyorum. Kafam rahat.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri