Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ben Kimim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sema tursun

Uzman Çavuş
Merhaba arkadaşlar. Ben Sema. 21 yaşında ilk online mezun öğrencilerdenim. Pandemiden dolayı bölümümün ikinci sınıfını online okuyup mezuniyetimi de online yapmak zorunda kaldım.

Medipol Üniversitesi, Patoloji Laboratuvar Teknikleri bölümünden mezunum. Bölümüme tam burslu olarak kayıt yapıp onur öğrenciliği ile mezun oldum.

Kpss'ye çalışma kararı alıp daha sonra gördüklerimden dolayı bu kararımdan vazgeçtim çünkü Türkiye standartlarında başarınız değil maalesef ki torpiliniz konuşuyor. Bu durum beni umutsuzluğa itti ve bölümümden atanmaktan umudumu kestim ve sonrasında DGS ile tanıştım.

Daha önce hiç duymamıştım. Bölüme girince öğrendim bu sınavı. Dgs'nin açılımı, dikey geçiş sınavı. Ön lisans bölümleri lisansa tamamlamak için girilen sınavdır. Diğer yazımda Dgs'yi daha ayrıntılı anlatacağım.

Kısa ve öz aslında tipik Türk öğrencisiyim. Hayat pahalı ve biz yaşamaya çalışıyoruz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Maalesef ki bende pandemi kurbanı olan biriyim Laboratuvar okuyorum şu an kpss de çalışıyorum ama gerçekten ülkemizde torpil baya var .. Ama elimizden geldiğince DGS olsun kpss olsun çalışıp kazanmak zorundayız .. Allah herkesin yardımcısı olsun .

Merhabalar foruma hoş geldiniz başlığı görünce aklıma bir şarkı geldi orası önemli değil pek ama , bu engin bucaksız okyanusta torpilli bir gemimiz olmasa da 2 kürekli bir sandalaımız var ve inanıyorum ki çalışarak nice gemileri gececeğiz umarım kaliteli vakit geçirirsiniz

merhabalar ben 16 yaşındayım lise öğrencisiyim ...
Hoşgeldin
Maalesef ki bende pandemi kurbanı olan biriyim Laboratuvar okuyorum şu an kpss de çalışıyorum ama gerçekten ülkemizde torpil baya var .. Ama elimizden geldiğince DGS olsun kpss olsun çalışıp kazanmak zorundayız .. Allah herkesin yardımcısı olsun .
Aynı yolun yolcusuyuz birbirimize destek olarak yarınlari daha güzel yapacagiz biliyorum inanıyorum.

Merhabalar foruma hoş geldiniz başlığı görünce aklıma bir şarkı geldi orası önemli değil pek ama , bu engin bucaksız okyanusta torpilli bir gemimiz olmasa da 2 kürekli bir sandalaımız var ve inanıyorum ki çalışarak nice gemileri gececeğiz umarım kaliteli vakit geçirirsiniz
İşte bunca torpile haksızlığa rağmen bize en güzel moreli bu sözler vericek en güzel desteği birbirimizden alicaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri