Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ben Todar AMA

moon nation game mng (1).jpg

Ay tabanlı Metvaerse oyunu olan ve V1'i piyasada bulunan Moon Nation Game (MNG) oyunun 31 Aralık 2022'de yani bu yazının kaleme alındığı gün piyasaya çıkacak olması sebebiyle Moon Nation Game (MNG)CEO'su Ben Todar, Telegram grubu üzerinden yatırımcılarıyla bir sohbet gerçekleştirdi. Gerçekleştirdiği sohbette özellikle geçmiş sorunlar ile piyasa şartlarının getirdiği güçlükler üzerinde durdu. İsterseniz kısaca AMA'yı özetleyelim.

CEO Ben TODAR sözlerine şöyle başladı.

"Yeni versiyon oyunumuz yarın çıkıyor. Şunu özellikle belirtmek istiyorum, bu AYI piyasasında çok çok zor oldu. Bizimle aynı zamanda başlayan pek çok projenin kapandığına şahit olmuşsunuzdur. Bazı bunu yatırımcılarına bildirdiler, dayanamayıp kapattılar. Bazıları bir adım daha ileri giderek likiditeyi de çekti ve gitti. Biz Moon Nation Game (MNG) olarak dayandık ve burada işimizin başındayız. yarın aslında V1'in güncellenmiş halini yayınlıyoruz. V2'nin kafanızdaki halini değil. Çok büyük bir harita ve harcama ve kazanma modelleri eklenmiş olarak. Günlük, haftalık ve aylık liderlik tabloları olacak. Bu tablolara girenlere ödüller olacak. BOSS'lar olacak. Herkesin günlük olarak girip oynamak isteyeceği bir siste üzerinde çalıştık. Düzenli olarak girip seviyesini koruyanlar MNP ödülleri alacak. Bu MNP'ler MNG'ye çevrilebilecek. Ay sonunda ilk 3'te olanlar MNP ödüllerinin yanında NFT ödülleri kazanacak. İlk 20'de olanlar MNP ödülleri alacak.

Önemli bir noktaya değinmek istiyorum. Takım olarak ödülleri USDT bazında finanse ediyoruz. Yani MNP'leri kazandığınız zaman diğer projelerdeki gibi MNG satışı olmayacak. USDT ile alınmış olacak o MNP'ler. MNP'lerini MNG2ye dönüştürmek isteyenlerde arz talep dengesinin de MNG talebini arttırmış olacaklar.

Yarın V2 oyunun PC versiyonu yayınlanacak. 15 gün sonrada android versiyonun çıkmasını hedefliyoruz. "

Moon Nation Game (MNG) listelemesine yönelik gelen bir soruya karşılık olarak CEO Ben Tosar şu cevabı verdi:

"Şu anda listelenme bizim için öncelikli değil. Öncelikli olarak oyunu herkesin oynayabileceği bir ekosistem haline getirmemiz gerekiyor. Lider tablolarına ulaşmak için biraz harcama yapıp daha güçlü ekipmanlar edinmeniz gerekecek. ya da oyun içi harcama olmadan daha hırslı bir oynayış anlayışı geliştirebilirsiniz.

Şu anda kripto marketin bu haline dayanmaya çalışıyoruz. Minimum bütçeler ile idare etmeye çalışıyoruz. Bu çalışmaların karşılığını market düzelince alacağımıza inanıyorum. "

MNB ürününe yönelik soruya ise "En yüksek potansiyeli olan ürünümüz" şeklinde cevap verdi. Moon Nation Bridge, çeşitli platformlar arasında geçişi sağlayabilecek bir yapıya sahip. İşlem ücretlerinden uzak yapısı ile oyun sektörünün entegrasyonu için mükemmel bir ürün görünümünde.

"Yarın likiditenin açılmasıyla birlikte bir nefes alma imkanımız olacak. Emin olun arada farkı göreceksiniz. Polygon ile olan çalışmalarımız için Polygon ayrı bir ekip atadı bize. Polygon ağında olan oyunları da kendimize entegre etmeyi umuyoruz."

AMA'dan da anlaşılacağı gibi son dakika size gösterdiğimizi değil başka bir V2'yi çıkarıyoruz gibi bir duyuru geçilmiş oldu. Bu durum içinde çeşitli bahaneler üretildi. Artık söyleyecek çok fazla söz yok. Kör topal şaş kaza birilerinin ilgisini çeker, eski versiyonundaki hatalar giderilmiş olursa her körün bir topal alıcısı vardır hesabı bir şeyler olabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri