Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Beyaz zambaklar ülkesinde kitap tanıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değerli arkadaşlar bu kitap yazar Grigory Petrov tarafından 1923 yılında yazılmış bir kitaptır. Konusu Finlandiya halkının gelişmesi ilerlemesini içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulup geliştiğini anlatan çok değerli bir kitap.Herkesin okuması gerekiyor.

kitabı youtubeden sesli olarak dinlemek isteseniz.

Beyaz zambaklar ülkesinde sesli kitap dinle.
Herkese hayırlı forumlar.

Her kitap, şarkı, sesli kitap vb. İçin bir konu açmaya kalkarsak burada kriptodan çok bu konular oluşur. Ayrıca konularınız çok detaysız. Sanki sadece yazmak için yazılmış gibi duruyor.

Ne demek istediğimin anlaşıldığını düşünerek iyi forumlar diliyorum.

Bu siteye üye olduğum günden beri yazdığım ve paylaştığım şeylerde hiç bir eksiklik veya yetersizlik göremiyorum. Elimden geldiğince insanlara bildiğim ve faydalandığım günlük hayatımda okuduğum, dinlediğim kitaplardan ve oynadığım oyunlardan bahsettim. Sadece yazmak için yazsaydım şuanda 1000 konuyu veya mesajı geçerdim, inan ki bundan şüphen olmasın.İnsanlara üç beş kuruş para vereceğiz diye paronayaklık derecesinde saplantılı oluşturmuşsunuz. Hayatta en gıcık aldığım şeylerden biride, birilerinin beni değerlendirmesi, Yazdıklarım sana göre eksik gelir birilerine göre fazla gelir ama bana göre tam, yani anlatmaya çalıştığım şey neyse en doğal halimle yazıp paylaşmaya çalıştım. Bu sitenizdeki son mesajım.
Ne demek istediğimin anlaşıldığını düşünerek iyi forumlar diliyorum.

Eleştiriye açık değilseniz üç kuruş kazanılan dediğiniz bu forumda yazmanız anlamsız. Sonuçta yazılan şeylere diğer forumların aksine bir değer biçiyoruz. Size göre az başkasına göre fazla. Bilemem orasını.

Yolunuz açık olsun.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,215
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri