Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Aergo'yu (AERGO) Listeliyor

Dünyanın en büyük borsalarından biri konumunda bulunan Binance tarafından bugün sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre saat 13:00 itibariyle AERGO/BUSD ve AERGO/BTC çiftlerinde AERGO alım satım işlemlerine başlanabileceğini duyurdu. Duyuru sonrası cüzdanlar aktif olmakla beraber kullanıcılara alım satım için hazırlık yapabilecekleri yönünde bilgilendirme yapıldı.

Öncelikle belirtmek isterim ki son zamanlarda Binance pek çok kripto parada pek çok işlem çiftini devreye sokuyor. Yatırımcılara şahsi önerim listeleme öncesi ve listelendikten sonra yaşanan suni yükselmelere aldanmamalarıdır. Elbette bir kripto paranın büyük bir borsada listelenmeye başlamasının değerlenmesi olacaktır. Ancak bu değerlenmeler dışında kalan manipülatif yükselişler yatırımcılara ciddi kazançlar sağlayabildiği gibi ciddi oranda yatırımlarını kaybetmelerine de sebep olabilir.

Binance tarafından listelenecek AERGO'ya gelecek olursak anonim olan kripto para dünyasında ihtiyaç duyulan kimlik doğrulama, doküman yönetimi gibi kritik konular başta olmak üzere daha bir çok konuya çözüm getirmeyi amaçlayan bir kripto para girişimi olarak ön plana çıktığını söyeleyebiliriz.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kral3321
Geri
Üst