Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Anında Ödeme Yapan XRP Musluğu

binanace çok kolay ve anında ödeme yapan xrp musluğu kayıt olanlar kayıttan sonra konunun altına allah razı olsun dese yeter . birilerine faydam oluyorsa ne mutlu bana lınkı bırakıyorum . ıyı gunler satoshiTURK aılesı . çekim kanıtlarını dosye ekı olarak ekran resımı bırakıyorum arkadaslar https://patak.me/99844

Ekli dosyalar

• aaaa1111.JPG
    aaaa1111.JPG
    57.6 KB · Görüntüleme: 33
actıgım konu ıcın Başlık duzenlendi. İlgili kategoriye taşındı yazmıssınız ılgılı katagorısı ne oluyor acaba bır de cekım yapamıyorum bılgın varsa ozelden anlatırmıısın

actıgım konu ıcın Başlık duzenlendi. İlgili kategoriye taşındı yazmıssınız ılgılı katagorısı ne oluyor acaba bır de cekım yapamıyorum bılgın varsa ozelden anlatırmıısın
Başlık tamamı büyük harf olmaz. Tamamı büyük harf kullanımı forumlarda "bağırma" eylemini simgeler.

İlgili kategori - musluk sitesi tanitiyorsunuz, kategori olarak musluk siteleri var.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,183
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri