Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance CEO'su CZ'den Halving Sonrası İçin Açıklamalar

Bazinga

Tümgeneral
edf14dbed6cc41d398f63866f7d86e4a.jpeg

Herkesin bildiği gibi Binance CEO'su olan CZ yani Changpeng Zhao 2024 yılında olacak olan Bitcoin Halving sonrası için fiyat tahmini hakkın yorum yaptı. Genel olarak CZ'nin açıklamalarından anladığımız kadarıyla Bitcoin fiyatında yeni bir yüksek seviye için iyi görüşlere sahip olduğu biliniyor.

CZ'nin yaptığı açıklamaya göre Bitcoin halvinginden hemen sonra ani bir yükseliş beklemiyor. Ona göre yatırımcılar fiyat konusunda kararsız kalacak ve paniğe kapılacaklar.

Ayrıca daha önceki halvinglere göre fiyatın aniden 2 katına veya 3 katına çıkmayacağını söyledi. CZ'ye göre yeni bir fiyatın temeli halving olsada asıl önemli olanın Bitcoin arzında düşüş olup olmayacağı.

Ayrıca CEO herhangi bir sorumluluk almadığını, sadece düşüncelerini söylediğini belirtti.

Bitcoin halvingi ise 25 Nisan 2024 tarihinde olacaktır. Yani kısaca 200 günden az bir zaman kalmaktadır.

Son olarak, CZ halvingin Bitcoin'e olumlu yansıyacağını düşünüyor. Fakat zaman ve hangi unsurlar eşliğinde yükseleceğine dair bir fikri olmadığını belirtiyor.

bende mana,sand,enjin ve polkadot var 2 senedir tutuyorum halvingi bekliyorum ama herkesin beklediği şey bu yani herkesin bildiği şeyin bu kadar para bırakacağını sanmıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri