Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Deployer'a Ait Cüzdan Hacklendi

Bazinga

Tümgeneral
5.jpg

Blockchain analistlerinden biri olan ZachXBT'nin açıkladığına göre, Binance deployer'a bağlı bir cüzdandan 27 milyon USDT çalındı.

Çalınan USDT'ler, önce Ethereum'a dönüştürüldü daha sonra FixedFloat ve ChangeNow borsalarına aktarıldı. Ardından ise THORChain kullanılarak Bitcoin'e dönüştürüldü.

THORChain bu tarz birçok olaydan sonra hackerlar için kripto para aklama yeri haline gelmiştir.

Abicim nasıl çalınıyor yaw? Hergün hergün..

@SatoshiTURK hocama şunu sormak istiyorum; bizim borsalardaki cüzdanlarımız güvenli mi? Mesela Binance'deki tether cüzdanım güvenli mi? Ya da işte BtcTürk, Gateio, Morpher, vs..
Cüzdan hacklenme olayı yalandır.
Sunucu hacklenir ve buradan bilgiler sızdırılır bu olabilir bu tamamen Securtiy uzmanlarının beceriksizliğidir.
Borsalar bu privatekey bip39 bip44 keyleri sunucularda barındıracak kadar aptal ise bir SatoshiTURK edememişlerdir demektir.

Ayrıca borsalardaki kriptolarınız hiç bir zaman güvende değildir.
Binance BtcTURK Gate.io hepsi fasafisodur.
Fişi çekerler anlayamazsınız, Sizin borsada kripto tutmanız insitarif meselesidir.

Bir kesit izleyebilirsiniz.
Özellikle 1.18 den itibaren izleyin.

Cüzdan hacklenme olayı yalandır.
Sunucu hacklenir ve buradan bilgiler sızdırılır bu olabilir bu tamamen Securtiy uzmanlarının beceriksizliğidir.
Borsalar bu privatekey bip39 bip44 keyleri sunucularda barındıracak kadar aptal ise bir SatoshiTURK edememişlerdir demektir.

Ayrıca borsalardaki kriptolarınız hiç bir zaman güvende değildir.
Binance BtcTURK Gate.io hepsi fasafisodur.
Fişi çekerler anlayamazsınız, Sizin borsada kripto tutmanız insitarif meselesidir.

Bir kesit izleyebilirsiniz.
Özellikle 1.18 den itibaren izleyin.

İnsanları borsalara bağımlı hale getirdiler hocam. Borsalar kolaylık, borsalar kolay al sat, kolay kripto paralar arası geçişler, farklı ağlarda bile olsa bir sürü yatırım fırsatı. Ama cüzdan benim değil :)

İnsanları borsalara bağımlı hale getirdiler hocam. Borsalar kolaylık, borsalar kolay al sat, kolay kripto paralar arası geçişler, farklı ağlarda bile olsa bir sürü yatırım fırsatı. Ama cüzdan benim değil :)
Dur bir video çekeyim bununla alakalı farklı mecralar var abim.

abi insanların bir şekilde öğrenmeleri gerekiyor
körü körüne girip ceolardan açıklama beklemesin artık millet.
:rolleyes:

Metamask gibi cüzdanlar bir nebze borsalara göre daha iyi. DeFi'ler merkeziyetsizliğinden iyi demek isterdim ama son zamanlarda çok fazla hack haberi görülüyor. Güvenecek yer kalmadı. Belki ledger gibi cüzdanlar olabilir.

abi insanların bir şekilde öğrenmeleri gerekiyor
körü körüne girip ceolardan açıklama beklemesin artık millet.
:rolleyes:
şu anda piyasa onların elinde FTX de bile bitcoin yükselmesinden diye marketten satış yaptıklarını açıklamışlardı. Özellikle vadeli işlemlerin olduğu borsalarda ceolar havuzlarda toplanan parayı almak için kapışıyor yani kasa bir şekilde her zaman kazanıyor.

Bu arada binance benim için güvenli değildir ku*ma*r masasında oluşturulan bir sistem bir şekilde dünyada en çok kullanılan olmuş genel bir merkezi bile yok canları sıkıldıkça merkezi taşımışlar zamanında detaylı bir inceleme yazmıştım yabancı bir site için haftalarca cz nin hayat hikayesini gönderdikleri gizli belgeleri incelemiştim sonrasında ise gerçekten piyasadan korkmuştum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,183
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Yusuf Erdoğan
Geri