Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Ethereum Classic Hardfork'unu Destekliyor

ethclas.jpg


28 Kasım 2020'de Ethereum'dan zamanında sert çatallanarak oluşan Ethereum Classic'de kendi içerisinde sert çatallanmaya yani Hardfork'a gidilecek. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance bu çatallanmayı destekleyeceğini resmi sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama ile duyurdu. 11.7 milyonuncu blok yüksekliğinde gerçekleştirilecek olan Hardfork ile yeni bir token oluşturulmayacağının altının çizilmesi gerekiyor. Çünkü insanların aklına hardfork dendiğinde ilk olarak yeni bir coin/ token oluşacağı düşüncesi gelmekte.

Binance bu gece 02:00 itibariyle ETC yatırma ve çekme işlemlerine kapatılarak, yeni güncellenecek olan ağın stabilliğinden emin olunduktan sonra ETC yatırma ve çekme işlemleri kullanıma açılacak. Tüm hardfork süresinde Binance üzerindeki alım/ satım işlemleri ise bu durumdan etkilenmeyecek ve kullanıcılar istediği gibi bu işlemleri gerçekleştirebilecek.

Ethereum'dan Hardfork ile ayrıldıktan sonra ilk aşamalarında oldukça umut veren bir kripto para olan Ethereum Classic (ETC), daha sonrasında yaşadığı birçok sorun ile yatırımcıları kendisinden büyük ölçüde uzaklaştırmıştır. Yapılacak olan güncelleme ile bu güven ortamının yeniden ortaya çıkarılarak, Ethereum Classic'e olan ilginin yeniden tazelenmesi amaçlanmaktadır.

Kaynak : Binance Resmi Sitesi
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,556
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst