Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance İşlem Durdurdu!!

C

Curii08

Misafir
Herkese Selam

Akşam saatleri üzerinde kısa süreli olsa da Binance de para çekim ben yatırım işlemleri durduruldu. Kısa bir süre sonra kullanıma tekrar açıldı.
Çoğu insan birden paniğe kapıldı acaba bu sefer de burdan mı patlaklık verdi diye ama korkulacak birşey yok.

Binance bugün TSİ 14:00’te popüler kripto para Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini duyurmuştu.

Herkese Selam

Akşam saatleri üzerinde kısa süreli olsa da Binance de para çekim ben yatırım işlemleri durduruldu. Kısa bir süre sonra kullanıma tekrar açıldı.
Çoğu insan birden paniğe kapıldı acaba bu sefer de burdan mı patlaklık verdi diye ama korkulacak birşey yok.

Binance bugün TSİ 14:00’te popüler kripto para Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini duyurmuştu.
Binance sağlamdır zaten o çökerse biz bu işleri bırakalım :) Hali hazırda onlarda düzenleme yapmakta adamlar kısa bir çalışma arasını hangi ara veriyorlar tabi ki UTC saatine göre oda bize denk gelir :)

Benim en büyük sıkıntım bazı coinleri durdurması ona kıl oluyorum :) mesela nano durduruldu çıldırdım..

??Haklısın. İyi bir borsa sitesi. En azından güven konusunu aşmış bence. Gene dünya hali..

Binance sağlamdır zaten o çökerse biz bu işleri bırakalım :) Hali hazırda onlarda düzenleme yapmakta adamlar kısa bir çalışma arasını hangi ara veriyorlar tabi ki UTC saatine göre oda bize denk gelir :)

Benim en büyük sıkıntım bazı coinleri durdurması ona kıl oluyorum :) mesela nano durduruldu çıldırdım..
bence de çok haklı binance güven konusunu aşmış bu konuda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum :)

Binancenin diğer uygulamalardan kat ve kat daha güvenilir olduğunu söylüyor çoğuu arkadaşım yalnız halen geçmiş durumda değilim en kısa zamanda düşünüyorum sizin söylediklerinizde faydalı oldu benim için. Teşekkürler ..

Binancenin diğer uygulamalardan kat ve kat daha güvenilir olduğunu söylüyor çoğuu arkadaşım yalnız halen geçmiş durumda değilim en kısa zamanda düşünüyorum sizin söylediklerinizde faydalı oldu benim için. Teşekkürler ..
Rica ederim daha hepimizin öğrenecek ve bilgi edinecek birçok konusu var. Birlikte bunu başaracağız..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,699
Son üye
xxyelis
Geri