Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Launchpool NOTCOİN

gate.io, kucoin bitfinex ve diğerleri yavaş yavaş açıklamalar gelmeye devam ediyor. CLAİM yavaştan aktif edilemeye başlamış ara ara kontrol edelim çekenler haber verirse süreci öğrenmiş oluruz. @Vonzarovich fiyat beklentin nedir hocam 0,1 süper olur ama imkansız galiba

gate.io, kucoin bitfinex ve diğerleri yavaş yavaş açıklamalar gelmeye devam ediyor. CLAİM yavaştan aktif edilemeye başlamış ara ara kontrol edelim çekenler haber verirse süreci öğrenmiş oluruz. @Vonzarovich fiyat beklentin nedir hocam 0,1 süper olur ama imkansız galiba
Hocam ben claim ettim mevcut not %1.5 fee olarak kestiler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ben claim ettim mevcut not %1.5 fee olarak kestiler
Bende aktif değil claim butonuna basilmiyor henüz

Bu kadar insanda varken zor görünüyor hocam. 1- 2 cent tahminim. Ama güzel bir giriş yaptılar piyasaya. Belli de olmaz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,254
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Wolfman0735
Geri