Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Smart Chain (BSC), Şubat ayında Ethereum (ETH) Ağına Fark Attı!

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images - 2022-03-18T154658.525.jpeg

Binance borsasının kripto para ağı olan BSC etherum ağı ile yarışmaya devam ediyor. Binance smart chain piyasada sürekli olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Bir çok projenin akıllı sözleşme olarak BCS sözleşmelerini ve BEP-20 ağını tercih etmektedir. Etherum ise özellikle ağ ücretleri nedeniyle kullanıcıların daha az tercih edilmesine neden oluyor.

Şubat ayında ise BSC ağında yapılan işlemler ETH ağında yapılan işlem sayısını daha da artırmış bulunuyor. Aktarılan verilere göre BSC ağında şubat ayında yapılan işlem sayısı %378 oranında artış gösterdi. ETH ağında ise Ocak ayına göre %11 oranında daha az işlem yapıldı. ETH ağında ocak ayında 32.738.456 işlem yapılırken Binance Smart Chain ağında ise 156.512.579 adet işlem yapıldı. Yapılan 156 milyonluk işlem sayısı BSC ağı ETH ağını bir hayli geride bırakmasına rağmen olumsuz piyasa koşullarından olsa gerek Ocak ayına göre %18 oranında bir düşüş görüldü.

Ocak ayında BSC ağında yapılan işlem sayısı 19ı2 milyon adetle rekor kırmış durumda. Bunda özellikle PancakeSwap defi platformu ile yeni bir defi sistemi üzerinde anlaşma yapıldığı ve beraber çalışılacağının duyurulması etkili oldu. Bu yapılan duyuru ile Binance borsasının geliştirilerek DEFİ borsası çalışmalarına devam ettirildiği görülüyor. Binance Ceo'su CZ yapmış olduğu her açıklamada BNB ve BNB chain olarak değiştirilen BSC ağının Binance 'dan daha değerli olduğunu söylemesi BNB Chain olarak yoluna devam eden BSC ağının daha da geliştirileceğini gösteriyor.

BSC ağı, kripto para piyasasının orta direk yatırımcısına hitap ediyor. Yükse fee yüzünden Ethereum ağında işlem yapamayan yatırımcılar haliyle BSC'yi tercih ediyor. Bunlardan biri de benim. En çok kullandığım ağ BSC. Verilerin böyle çıkması çok normal yani.

BSC ağı, kripto para piyasasının orta direk yatırımcısına hitap ediyor. Yükse fee yüzünden Ethereum ağında işlem yapamayan yatırımcılar haliyle BSC'yi tercih ediyor. Bunlardan biri de benim. En çok kullandığım ağ BSC. Verilerin böyle çıkması çok normal yani.
Yüksek fee ödemek zulüm geliyor ne kadar kazançlı olacağını bilsemde ağ ücretlerini görünce geri adım atıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri