Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Square İçeriğini Paylaş ve Kazan

Merhaba değerli üyeler.

Binance Square'da içerik oluşturup, paylaşarak FDUSD ya da USDT kazanabilirsiniz. Ödüller sınırlı ve rastgele dağıtılıyor. Yani biraz şans mes'elesi diyebiliriz.

Bol şanslar..

Bu bağlantıyı tıklayıp, Binance uygulamasında açarsanız, ben kazanırım: https://www.binance.com/tr/square/p...ign=app_square_share_link&utm_source=copylink

Aynı şekilde siz de kazanmak isterseniz, kendi oluşturduğunuz Square içeriğini bu konu altında paylaşabilirsiniz.

images

Uygulamada aç dedim senin içeriğe yönlendirmedi bir türlü. Manuel yaptım takip ettik falan. Faydasi oldu mu bilmiyorum.
İşin aslı ben de tam bilmiyorum hocam. Sürekli uyarı veriyordu. "Bu içeriği paylaş, kazan" gibi uyarılar çıkıyordu. Bakalım ne kazanacağız?

Square varsa siz de paylaşın hocam. Tıklayalım. Belki üç-beş birşeyler atar mı, atar Binance. 😁

İşin aslı ben de tam bilmiyorum hocam. Sürekli uyarı veriyordu. "Bu içeriği paylaş, kazan" gibi uyarılar çıkıyordu. Bakalım ne kazanacağız?

Square varsa siz de paylaşın hocam. Tıklayalım. Belki üç-beş birşeyler atar mı, atar Binance. 😁
Yok hocam bende. Bu site tüm zamanımı alıyor zaten :)

Uğraştım da faydası olmadı sanırım sana. Banada paylaş Kazan dedi WhatsApp tan attım. Birşey olmadı senin yazıyı.

Az önce kontrol ettim. 20 cent kazanmışım hocam. Bir link daha bırakayım. Tıklayan olursa belki 1 dolara tamamlarım. 😅

Yine tıkladım. İşine yaradı mı bilemem

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri