Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance XRP Spark Airdrobunu Destekleyecek

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, XRP Spark airdrobunu destekleyeceğini açıkladı. Merakla beklenen açıklama sonunda yapıldı. Kripto para dünyası tarafından beklenen Binance borsasının bu airdroba yönelik tavrının ne olacağı sonunda netleşti oldu.

Binance, kendi sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile 1:1 oranında Spark airdrobunu destekleyeceklerini ve kullanıcıların hesaplarına gerekli bakiyenin airdrop sonrası yükleneceğini belirtti. Airdrop için gereken şartları sağlayanlar faydalanabileceği belirtilen açıklamada, sadece 10 XRP ve üzeri bakiye sahiplerinin bu airdroba katılımının gerçekleştirileceği belirtildi. Ayrıca airdrobu gerçekleştirileceği 12 Aralık tarihinde 2 saat önce tüm XRP yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağı, airdrobu tamamlanmasının ardından işlemlerin yeniden başlayacağına da ayrıca değinildi.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kral3321
Geri
Üst