Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance'den Bitcoin Standart Hashrate Token (BTCST) | BTCST Nedir

binance.jpg

Binance dün itibariyle 15'nci Launcpool projesini faaliyete geçirdi. Launchpool üzerinden stake yapılarak elde edilecek Bitcoin Standart Hashrate Token (BTCST), Binance Smart Chain üzerinde işlem gören bir token olarak tasarlandı. Binance bugün itibariyle stake işlemlerini açtığı Bitcoin Standart Hashrate Token (BTCST)'i 13 Ocak 2021 saat 09:00'da listeleyecek. Bu listelemede BTCST/BTC, BTCST/BUSD ve BTCST/USDT çiftleri açılarak kullanıcılara alım satım imkanı tanınacak.

Binance Launchpool üzerinden Bitcoin Standart Hashrate Token (BTCST) kazanmak için BNB,BTC ya da BUSD Stake etmeniz gerekiyor. Alım satım işlemlerinin başlamasından önce dağıtım miktarının daha fazla olduğunu da ayrıca belirtmek istiyorum. Bu dağıtım ile 40.000 BTCST dağıtımı gerçekleştirilecek.

Adında Bitcoin olması sizi yanıltmasın, Bitcoin'in çatallanması sonucu oluşan bir proje değil. Her BTCST saniyede 0.1 TH/s Bitcoin madencilik gücüne eşittir ve bu güce karşılık gelen Bitcon'in günlük olarak dağıtılması şeklinde tasarlanmıştır. Bir nevi Cloud Mining sisteminin en küçük boyutlarda bile işlem gören tokenize edilmiş halidir.

Ekli dosyalar

• bbitcoin.jpg
    bbitcoin.jpg
    65.5 KB · Görüntüleme: 67
teşekkürler abi dün farketmiştim bende biri açıklama yapsada ne olduğunu anlasam diye bekliyordum. Kafama takılan su elimizde BTCST olursa cüzdanda miningmi yapıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,220
Kullanıcılar
6,696
Son üye
efex
Geri