Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var

Akumugemu

Uzman Çavuş
Evet;
Atasözleri çok değerli,
Her alanda kullanılabilir mi ve ya nasıl olucak bu kripto aleminde...
Örnek vermem gerekirse yakında kripto odalar kurulabilir diye düşünüyorum madencilik olarak.
Bir kişi madencilik bilgisini, bir kişi bilişim ve bilgisayar bilgisini, bir kişi aktif bir çalışma yerini hatta bir kişide muhasebe işlemlerini ustlenebilir diye bi Teorim vardı, ben bunu düşündükçe insanların birbirine olan güveni azalmaya başladı gibi görüyorum, ancak atasözü değişmedi Bir elin nesi var iki elin sesi var..
Bu finans kuruluşu değil mi kardeş dediğinizi duyar gibiyim.Kripto para için çıkar işbirliği..
Hayır, demek istediğim güven işbirliği.
Ben sadece basit bi örnek verdim kendimce dogru bulmayan olabilir, Ancak bakış açısıma göre bilmemekten kaynaklı güvensizlik, zamanla bilinçli güvensizliğe yönlendiriyor gibi düşünüyorum, kabataslak olarak Btc nin çıkış hikayenin boyle olduğunu düşünüyorum ancak bence btc bi tık daha ilerde gibi, yani bilmemekten kaynakli guvensizlik - bilincli güvensizlik - çaresizlik sonucu güvensizlik.
ancak atasözü hala geçerli
Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var
Kripto para dunyasinda da yatırım tavsiyesi olarak değil ama bilgilendirme konusunda beraber olursak hepimiz kazanırız bence...

Not; Yeni üye 🙏

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri