Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bir Sonraki Amazon Bitcoin

amazon bitcoin.jpeg


Amazon şuan oldukça ciddi marka değerine sahip olan bir firma. Andy Estrom, Coindesk üzerinden yaptığı açıklamada, zamanında yatırımcı ve analist arkadaşlarının Amazon'un bir balon olduğunu söylediği ve 2005 yılından bu yana Amazon'un değerini 90 kat arttırdığına dikkat çekti. 35 dolardan işlem görürken, günümüzde 3.300 dolar seviyelerine yükselen Amazonun bu başarısının büyük yönetim anlayışı ve üçüncü taraf işletmecilere açılma projesini ilk uygulayan şirket olmasından kaynaklandığını da dile getiren Estrom, arkadaşlarının Bitcoin içinde aynı hatayı yaptığını söylüyor.

Bitcoin ilk çıktığı zamanlarda çok ciddi oranda balon yorumları yapılıyordu. Her ne kadar balon yorumları bitmemiş olsa da yatırımcıların ilgisi, çeşitli ödeme sistemleri ile entegrasyonu ve hatta dijital para olarak adlandırılan ve merkez bankaları tarafından geliştirilmeye çalışılan projelerin kripto paraların sistemler üzerine inşa edilmesi, Bitcoin ve diğer kripto paralara yöneltilen balon yakıştırmasını büyük ölçüde azaltmış durumda. Gelecek ne gösterir bilinmez ama, Estrom arkadaşlarının yine aynı hatayı yaparak yatırım fırsatlarını kaçırdığı konusunda ısrarcı.
 
Önceleri satoshiler 1000 - 1000 dağıtılırken saatte bir,.. Uğraşıp eklemedik. Şimdi ne kadar değerli oldu. Hosting domain bile alınabiliyor bugün bu satoshiler ile. Bakalım daha nerelere gelecek bu coin..
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst