Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcbet Musluk Sitesi

Ocean

Çavuş
Arkadaşlar bu sitede her yarım saatte btc, eth, ltc, dash, bch, bnb ve doge coin türlerinin hepsinden ödül kazanabiliyorsunuz.
Örnek olması ve kullanım kolaylığı açısından bir coini almak için ne yapmanız gerektigini fotoğraflarla anlatayım.

20240110_082916.jpg

Bu aşamada yukarıdaki faucetpay mi bitcbet mi seçeneğinden ben faucetpayı seçiyorum çünkü bitcbet seçildiğinde site hediye coini 1 derece daha fazla verse de o seçeneği seçtiğimizde hediye coinim direk cüzdan adresime gönderilsin demiş oluyoruz aynı zamanda ama direk cüzdan adresine gönderilmesi için coinlerimizin sitede belirlenen miktara ulaşmamız zor bunun için bence hediyenin anlık gönderildiği faucetpay seçilmeli tabi yine de siz bilirsiniz.
Fotoğraftaki mail kısmına faucetpay mail adresimizi girip captchayı doldurduktan sonra ikinci aşamaya geçiyoruz.

20240110_081911.jpg

Bu kısımda site bir haber sitesinin linkini veriyor ve o linki kopyalayıp yeni sekmede açmamız ve 10 saniye o sayfanın açık kalması gerekiyor. Açtığımız haber sayfasında zaten söz konusu 10 saniye gösteriliyor.
Siteden aldığım ödemenin fotoğrafını ekliyorum.

Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 20240110_082127.jpg
    20240110_082127.jpg
    34.3 KB · Görüntüleme: 29

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690