Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci Borsasındaki Flame Hüsranı

eriskin8148

Uzman Onbaşı
Flame.jpeg

Merhaba Sevgili Arkadaşlarım ve Dostlarım;

Tabi ki son geçtiğimiz aylarda BİTCİ BORSASINDA FLAME token ön satıştan alıp kilitlediler açtılar sonra benim gibi bir çok kullanıcı alım yaptı
tabi ki projesini öyle güzel anlatılar ve ala yıp pulladılar ki her bie yatırımcıyı kitlediler. yok efendim 50 tl olacak 100 tl yolculuk başlıyacak
Arbitrum üzerine yazıldı çok bor salarda yayınlancak dediler sadece MExc borsasında yayınlandı. güzlü olan hiç bir borsada yoklar globaleşicez denildi yok
ama şimdi bütün arkadaşlara ve dostlara sorarım ki bir yorumunuz bir düşünceleriz nelerdir, benim için bir pişmanlık oldu sizlerin düşünce fikir ve yorumlarınızı,
bekliyorum...

FLAME duy insanların sesini yaktınız üzdünüz....

isyanınızı anlıyorum ve gerçekten sizin kadar üzülüyorum bu konulara, fakat her ne olursa olsun bir sinirle yazıyor olabilirsiniz :) bu konuyu özensiz açmanız için bir sebep değil :)
konu düzenlendi.

Başka arkadaşlarda bu konuyu destekleyici nitelikte yorumlar bırakırsa scam kategorisine taşır ve yetkililerin gelip açıklama yapmasını bekleriz.

isyanınızı anlıyorum ve gerçekten sizin kadar üzülüyorum bu konulara, fakat her ne olursa olsun bir sinirle yazıyor olabilirsiniz :) bu konuyu özensiz açmanız için bir sebep değil :)
konu düzenlendi.

Başka arkadaşlarda bu konuyu destekleyici nitelikte yorumlar bırakırsa scam kategorisine taşır ve yetkililerin gelip açıklama yapmasını bekleriz.
teşekkür ederim ilginizden dolayı lakin haksızmıyım kaç kişi var bu konu ile ilgilenen merak ettiğim için yazmıştım.

Eski bitci güzel gelecek vaad ediyordu ama maalesef yeni bitci gelip gel sizin tokeni launcpad ile ücretsiz listeleyelim diye teklif verse kabul etmem. Zira bizim token amaçsız çöp token değil.. üzülmemek elde değil maalesef güzelim borsayı çöp kripto çöplüğüne çevirdiler..

ben anlamıyorum neden bitci btcturk paribu gibi türk borsaların bu forumda yetkilisi yok - sonuçta kripto sektöründe sağlam takipçileri olan bir forum burası - adamlar ciddiye almıyor yatırımcılarını eskiden bitcointalk diye bir site vardı orada hatırlıyorum btcturk yetkilisi falan vardı - neyse umarım birer yetkili atarlar foruma insanlar sorularına eleştirilerine cevap vulurlar - bitci konusuna gelince aslında diğer borsalardan daha çalışkan bişr borsa gibi kanımca yanlış adımlşar atıyorlar; umarım yatırımcıları mağdur olmaz fakat gfidişini iyi görmüyorum

Sizin durumda gerçekten üzücü. Daha 15 gün önceye kadar bende aynı durumda idim. Elimde yüklü miktarda ve uzun zamandır bitci vardı. Yeteri varsa yeter dedim zarara bakmadım sattım çıktım, başka projeye geçtim. İyi ki de çıkmışım. En azından hem sattığım fiyattan üste %9 daha düştü hemde o günden bu güne sattığım mal sermayesi %20+ yükseldi.. Bitci pişmanlık diyen gerçekten çok doğru demiş. Haa bu arada öyle de pis bir yer ki bu piyasa siz satarsınız fiyatı uçururlar.. böylede can sıkan yanı var bu işin. Kararınız ne olursa olsun en kısa sürede zararınızı kurtarıp üste bol kazanç sağlamanızı ve bin bereketli kazançlar dilerim size

ben anlamıyorum neden bitci btcturk paribu gibi türk borsaların bu forumda yetkilisi yok - sonuçta kripto sektöründe sağlam takipçileri olan bir forum burası - adamlar ciddiye almıyor yatırımcılarını eskiden bitcointalk diye bir site vardı orada hatırlıyorum btcturk yetkilisi falan vardı - neyse umarım birer yetkili atarlar foruma insanlar sorularına eleştirilerine cevap vulurlar - bitci konusuna gelince aslında diğer borsalardan daha çalışkan bişr borsa gibi kanımca yanlış adımlşar atıyorlar; umarım yatırımcıları mağdur olmaz fakat gfidişini iyi görmüyorum
Olayda bu zaten. Adamların umrunda bile değil. Millete malı boşaltıp geçiyorlar. Bu ülke de SPK işini gerçekten doğru dürüst yapsa idi bunca insanı bu kadar kolay mağdur edemezlerdi..

Olayda bu zaten. Adamların umrunda bile değil. Millete malı boşaltıp geçiyorlar. Bu ülke de SPK işini gerçekten doğru dürüst yapsa idi bunca insanı bu kadar kolay mağdur edemezlerdi..
bence tek suçlu tüketici - halkımızda blockchain - finans - kripto | okur yazarlık olsa eminim borsalar herkesi ciddiye alacak ve ona göre adım atacak - fakat şuanki durum şöyle işliyor - nede olsa kimse neyin ne oldugunu bilmiyo ne versek alıyorlar

bitci ve paribu pişmanlıktır
işini yıllardır düzgün yapan bir btcturk gerisi gerçekten boş - geçen youtubede altaylının kanalında icrypex midir nedir onun ceosunu izledim - adam 2017 tanışmış blokcjhain ile ve şok olmuş böyle bir teknoloji var diye - durumu siz düşünün.

bence tek suçlu tüketici - halkımızda blockchain - finans - kripto | okur yazarlık olsa eminim borsalar herkesi ciddiye alacak ve ona göre adım atacak - fakat şuanki durum şöyle işliyor - nede olsa kimse neyin ne oldugunu bilmiyo ne versek alıyorlar

işini yıllardır düzgün yapan bir btcturk gerisi gerçekten boş - geçen youtubede altaylının kanalında icrypex midir nedir onun ceosunu izledim - adam 2017 tanışmış blokcjhain ile ve şok olmuş böyle bir teknoloji var diye - durumu siz düşünün.
Görüşleriniz de aslında hemfikiriz bununla beraber hani Nasreddin Hocanın bir fıkrasındaki lafı var ya "Hırsız'ın hiç mi suçu yok?" 😂 Meydanı boş, yatırımcıyı sahipsiz buldular diledikleri gibi at koşturuyorlar..

Tabii bu arada asılları bile amaçsız, projesiz belkide çok değil 5-10 sene sonra adı bile ortada kalmayacak sadece popüler kültür trendi olmuş Pepe, Doge gibi kriptoların maskotlarını dahi kopyalandığı Bepe Boge diye çakma kriptoları alan yatırımcılarda da suç varmı maalesef var.. hırsıza resmen gel beni soy demek değilde nedir bu..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,699
Son üye
BirTurK
Geri