Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci Borsasındaki Flame Hüsranı

Üzülüyorum. her konu ayrı bir hüsran, umarım bitci kısa zamanda silkelenip bir çeki düzen verir.

Daha varmı bilmiyorum fakat aşağıdaki konular güzel bir girişle başlamış ve hüsranla sonuçlanmış.

google üzerinde kısa bir araştırma yaptım Bitci scam - bitci dolandırıcı - bitci şikayet gibi konular çoğalmaya başlamış.

fakat bir önceki mesajlarda bir arkadaşın dediği gibi - diğer borsalardajn aktif çalıştığı kesin düzelir diye ümit ediyorum.

Açıkçası bitci borsası hakkındaki görüşlerimi forumdaki çoğu kişi bilir. Ancak bakıldığında adamlar gerçekten çalışıyor. 4 element; ilki bir anda fenomenin biri tarafından pumplaniyor. Diğer satışlar başladığında da çabucak satış bitiyor. Ama sonuç hüsran. Flame global borsa listelemesi. Diğerlerinde tık yok.

Bitci nin yeni utility tokeni dan bahsetmiyorum bile. Zaten büyük bir müşteri kitlesi bekleseler ön satış sürecini o kadar uzatmazlardi. Sonuçta yılların borsası

Yönetmek zordur bir borsayı, bu konuda çoğu kişi hemfikir olacaktır benimle. Ancak bu kadar mağduriyet yaratan bir borsanın varlığını sürdürmesini çok olası görmüyorum.

Arkasında büyük bir şirket olması güvenilir olduğu anlamına gelmiyor. Özellikle olurda yasa çıkarsa çok ciddi yaptirirmlarla karşı karşıya kalabilecek bir site.

Forumda kripto para borsalarının yetkilileri konusunda; yakında geleceklerini tahmin ediyorum. Tabi yatırımcılarını önemsiyorlarsa.

Eleştirileri çok önemsiyor gibi görünmüyorlar, XDEFI wallet için verecekleri airdrop mart sonunda vereceklerdi güya onu bile vermediler. 3 dolarlık xdefi gibi bir şeydi vereceğide. İnsan bir mail veya mesajla açıklama yapar en azından. Ben onlara vereyim 3 dolarda kendilerini hatırlatıp can sıkmasınlar. Bir borsa veya coin tarih yazıyorsa onun namusu gibidir bu risk ortamında, o tarihde o işlemi yerine getirmeli yada kaybolsun gitsin ortadan

Eleştirileri çok önemsiyor gibi görünmüyorlar, XDEFI wallet için verecekleri airdrop mart sonunda vereceklerdi güya onu bile vermediler. 3 dolarlık xdefi gibi bir şeydi vereceğide. İnsan bir mail veya mesajla açıklama yapar en azından. Ben onlara vereyim 3 dolarda kendilerini hatırlatıp can sıkmasınlar. Bir borsa veya coin tarih yazıyorsa onun namusu gibidir bu risk ortamında, o tarihde o işlemi yerine getirmeli yada kaybolsun gitsin ortadan
hocam daha uzun bir yazı yazsanız sıkılmadan okurdum, öyle keyif aldım :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,253
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri