Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci 'de Yeni Dönem Yeni Token Bitci X Exchange (BTX) Ön Satışı? BTX Nedir?

dışarıdan göründüğü gibi kolay değil, fakat artık anlamış olmaları gerekiyor.
ill yapılan hatayı anlarım fakat bu tercih haline geldi.
farkındamısınız peşpeşe token çıkartıyorlar olan millere oluyor :)
hala düşenler var.

bende olsam kiltili yaparım ama yanında kilitsizde eklerim çünkü kilitlide likidtie sağlamak daha kolay olabilir
Hocam ben fiyat açısından düşünüyorum. Örnek 1 tanesi 300 liralara ulaştı. Sonra 250-150-100 düşüyor. Bu seviyelerden de maliyeti olan olacak. Sürekli kilit açılımı ki artan bir kilit açılımı mevcut fiyatı ne kadar gelişme olursa olsun aşağı yönlü ciddi baskilayacak. Özellikle ilk aylarda.

Bitci için bir zamanlar çok umutlu idim. Ama maalesef son dönemde tam bir kripto çöplüğüne dönüştü. Pepe çakması Bepe, Doge çakması Boge 😂 derken bir de baktım ki kendi ana coinlerini işlevsiz kılıp tedavülden bile kaldırmadan yeni bir coin çıkaracaklarını lanse ettiler.. elimde tuttuğum tüm bitcileri yüklü zarar sattım kurtuldum. İyi ki de satmışım, zarardan kardayım en azından. bu konudaki fikrimi bir x kullanıcısı çok güzel ifade etmiş.

"Bu saatten sonra bitci airdrop dağıtsa, almam"... Tüm emeği geçenleri alkışlıyorum.

Bitci için bir zamanlar çok umutlu idim. Ama maalesef son dönemde tam bir kripto çöplüğüne dönüştü. Pepe çakması Bepe, Doge çakması Boge 😂 derken bir de baktım ki kendi ana coinlerini işlevsiz kılıp tedavülden bile kaldırmadan yeni bir coin çıkaracaklarını lanse ettiler.. elimde tuttuğum tüm bitcileri yüklü zarar sattım kurtuldum. İyi ki de satmışım, zarardan kardayım en azından. bu konudaki fikrimi bir x kullanıcısı çok güzel ifade etmiş.

"Bu saatten sonra bitci airdrop dağıtsa, almam"... Tüm emeği geçenleri alkışlıyorum.
Çok yanlış işler yaptığı konusunda hemfikiriz. Ancak bu yanlış işler arasında yaptığı tek doğru piyasaya çok yönlü girisiydi. Porfoy zenginliği ve adını duyurmasiyla ki sanırım burası umutlandiginiz yer oluyor hocam, global piyasada adından söz ettirdi. Huobi üzerinden yapılan bitci vb
Listelemeler de yine farklı bir dönemin güzel calismalari. Ancak şu dönem sadece para toplama dönemi gibi geliyor bana. Sürekli token bas sat. Fiyatlar yerlerde borsa çöp token dolu.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri