Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci EBABİL İO Token Arzı ( Görev karşılığı ücretsiz)

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
GEBy3JCXAAAKxWp.jpg

Olmuyor Kopamıyorum her gün yeni bir haber her gün yeni bir token Bitci Bağımlılık yapar :)

Bitci ekosistemini geliştirmek için önemli bir adım atıyor dün konuştuklarımızı duymuş gibi bitci nin gelişmesi için önemli bir adım geldi. Ebabil token bitci ekosisteminde geliştirilmiş ve ön satışı gerçekleştirilmeden toplam arzının belirli görevleri yerine getiren kullanıcılara dağıtılacağı bir tokendir. Ebabil token bitci ekosisteminde geliştirilmiş bir meme token projesi olup belili görevleri yerine getiren kullanıcılara ücretsiz bir şekilde dağıtılacaktır.

Kampanyanın duyurusu yapılan ilk görevi ise bitcicoin gelişimine katkı sağlayacak olan bitci coin stake kampanyasıdır. Bitci sahipleri en az 200.000 Bitci stake ederek ödül havuzundan paylarına düşen EBABİL tokenleri almaya hak kazanacaktır.

Bu görev haricinde farklı görevlerde duyurulacak ve buna göre Ebabil token dağıtımı gerçekleştirilecektir. görevler açıklandı başlık altında duyurusu yapılacaktır.

Not: yatırım tavsiyesi değildir.

bu şekilde değil belki ama bitci lanchpad ismine yakışır bitci stake denlere bitciden kesip verebilirler binance gibi böylece bitci kullanımı artar fiyatı yükselir
Kesinlikle bende ondan yanayım. Ama makul şekilde herkesin alabileceği şekilde yapmaları lazım atıyorum en az 250 bin bitci bulundurun demeyecek. 100 tane tutanda 1 milyon tutan da yararlanması gerekiyor. Bitci genelde yok en az 100 bin bitci bulundurun falan diyor. Alt sınır olmaması gerekiyor böylelikle en ufak tutan bile yararlanıp herkese dağıtım yapılması gerekiyor.

Ebabil IO Token Airdropu için Hacim Görevi Kampanyası​

Değerli kullanıcılarımız,Ebabil IO Token Airdropu için Hacim Görevi Kampanyası 18 Ocak 2024 tarihi saat 15.00'de başlayacak olup 25 Ocak 2024 tarihi saat 23.59'a'a kadar yapılan 1.000.000 TRY ve üzeri hacim yapan kullanıcıla Ebabil IO Token kazanacaktır.

Ebabil IO Airdropu için Bitci Quiz'e Katılma Görevi Kampanyası​

21 Ocak 2024 ve 28 Ocak 2024 tarihlerinde saat 21.00'da yapılacak olan Bitci Quiz'lerden birine veya ikisine birden katılan kullanıcılar Ebabil IO token kazanacaktır.

Ebabil IO Airdropu için Bitci'ye Üye Ol Görevi Kampanyası başlıyor!

18 Ocak 2024 tarihi, saat 18.30 - 28 Ocak 2024 tarihi, saat 23.59 arasında https://bit.ly/ebabilio bağlantısı üzerinden Bitci'ye yeni üye olup Müşterini Tanı Politikası (KYC) işlemini tamamlayan tüm yeni kullanıcılar 2.500 Ebabil IO token kazanacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,180
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri