Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci Ekim Ayı Launchpad Takvimi

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Screenshot_20230925-194618353.png

Yerli borsa ve blockchain ağı bitci Launchpadlerine devam ediyor. Kendi yan şirketi olan Çağdaş holding bünyesindekş Çağdaş Bodrum spor fan tokeni sonrasında yayınlanan takvimde yeni anlaşmalar ve farklı alanlarda ki projelerde yer alıyor.

Launchpad takviminde meme token, yapay zeka uygulamaları, sosyal medya projesi ve astroloji alanında projeler yer alıyor geçen hafta düzenlenen Astro token haricinde 4 proje daha yer alıyor. Bazı projelerde bitci tutma zorunluluğu bulunurken social token kilitli olarak satışa sunulacak ancak diğer projeler kilitsiz bir şekilde ön satış yapılacak. Ancak kilitsiz satışlara ilgi çok olduğu için astro tokende %30 indirimli olarak kilitli olarak da satış yapıldı. Belki diğer kilitsiz projelerde de bu şekilde kampanyalar olabilir. Ön satış takviminde yer alan projelerin detayları belli oldukça sizlere duyur yapacağım.

Tavsiye ettiğin var mı aralarinda. Yatırım tavsiyesi olmasın diyorsan özelden de yazabilirsin 😀
Kilitsiz candır hocam kilitsiz olanlara maddi imkanlar doğrultusunda talep yapacağım tabi alabilirsek kilitli olanlara ise ufak giriyorum stake gibi oluyor arada sıçrama yapıyor ve kilitli olunca kaçıyor performans olarak alienb meme tokeni merak ediyorum malum meme tokenler ilginç oluyor yatırımcı seviyor ve bol sıfırı oluyor
Sene başından beri olan tüm launchoadlere girmiş olsaydım düşük yatırım ile yaklaşık 200x yapıyordu ama bitci eski ceonun kötü ününü daha yeni aşabiliyor böyle giderse türkiyenin mexc si olacaklar. YTD tabiki

Kilitsiz candır hocam kilitsiz olanlara maddi imkanlar doğrultusunda talep yapacağım tabi alabilirsek kilitli olanlara ise ufak giriyorum stake gibi oluyor arada sıçrama yapıyor ve kilitli olunca kaçıyor performans olarak alienb meme tokeni merak ediyorum malum meme tokenler ilginç oluyor yatırımcı seviyor ve bol sıfırı oluyor
Sene başından beri olan tüm launchoadlere girmiş olsaydım düşük yatırım ile yaklaşık 200x yapıyordu ama bitci eski ceonun kötü ününü daha yeni aşabiliyor böyle giderse türkiyenin mexc si olacaklar. YTD tabiki
Benim bitci ye olan bakış açimiaz çok biliyorsun hocam. Ama bende toparladiklarini gorebiliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri