Neler yeni

Bitcoin 100.000 Doları Görecek Mi?

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
24
Puanları
1
Konum
İstanbul
BNB
0.00041704
Bitcoins-flash-crash-was-a-good-lesson.jpg

Reddit’te sıkça tartışılan bir soru olan “Bitcoin 100.000 dolara ulaşacak mı?” viral hale geldi. Bakalım yatırımcı, analist ve trader’lar bu konuda ne düşünüyor…

Bitcoin fiyatı, 10 yıl boyunca 6 bin ila 30 bin dolar arasında değişecek”
Bu yıl, çok sayıda BTC analisti ve trader’ının yanı sıra ünlü kripto girişimcileri, lider kripto para biriminin önümüzdeki birkaç yıl içinde altı rakama ulaşacağına dair olasılıklar veya resmi tahminler paylaştı. Birçok Reddit kullanıcısı, Bitcoin‘in 100.000 dolara yükselişini “kaçınılmaz” olarak nitelendiriyor. Ancak temel soru, Bitcoin’in bu fiyatları görmesinin ne kadar zaman alacağıdır. Bazı yatırımcılar ise hala BTC fiyatının balinaların kontrolünde kaldığını ve kripto paranın sürekli büyüme görmesinin çok olası olmadığını düşünüyor. Bir Redditor konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:


İLK GÜNLERDEN BERİ BİR BTC BOĞASIYIM, ANCAK AYNI ZAMANDA KONTROLÜN, DOĞRU SEVİYELERDE NAKİT ÖDEME YAPMAK İÇİN BEKLEYEN BALİNALARIN ELİNDE YOĞUNLAŞTIĞINI DA BİLİYORUM. BU NEDENLE FİYATIN ÖNÜMÜZDEKİ 10 YIL BOYUNCA 6 BİN İLA 30 BİN ABD DOLARI ARASINDA DEĞİŞEN BİR PUMP VE DUMP DÖNGÜSÜ OLARAK KALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
pulse-trace-163708.jpg

İşte Bitcoin’in altı rakama ulaşacağını söyleyen kripto analistleri ve uzmanları
Bazı yatırımcılar doların değer kaybetmesiyle ilgili endişelerini dile getiriyor ve Bitcoin bu değere ulaştığında “100.000 dolarla ne kadar BTC satın alacaklarını” bilmiyorlar. Bazı Redditor’ler, benimsenmeye bağlı olarak fiyatın 100.000 doları geçeceğini düşünürken bazıları BTC’nin iflas edip sıfır’a düşeceğini tahmin ediyor.


BTC’nin altı rakama ulaşacağını söyleyen kripto analistleri ve uzmanları listesinde; Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, Real Vision CEO’su ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano, Kraken CEO’su Jesse Powell, deneyimli analist Tone Vays, popüler Youtuber Nicholas Merten, fon yönetim şirketi Three Arrows Capital’in genel müdürü Su Zhu, usta analist Dave the Wave ve ünlü trader PlanB var.

cgfdh.jpg

Lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatında son durum nedir?
Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak kayıplarla 10.700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 198,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 50,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,004
Mesajlar
57,863
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst