Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin 2024: Yatırım Fırsatları ve Trendler - YTD

staluer

Kıdemli Üstçavuş
📈 Bitcoin 2024: Yatırım Fırsatları ve Trendler

Bitget Research, dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketi Bitget'in araştırma birimi, Bitcoin ekosistemindeki makro ve mikro trendlere dair bir araştırma analizi yayınladı. Bu rapor, yatırımcılar için öngörüler sunuyor ve 2024'te Bitcoin ve varlıkları için potansiyel gelecek teknolojik ve finansal trendleri ortaya koyuyor.

📊 Potansiyel Gelecek ve Büyüme Fırsatları

Bitcoin ekosistemi, gelecekteki makroekonomik ortam ve piyasa koşulları göz önüne alındığında umut verici bir görünüm sunuyor. BTC ve ORDI gibi popüler kripto paraların önemli bir değer artışı potansiyeline sahip olmasının yanı sıra, Bitcoin ekosistemi içindeki paralar için yeni heyecan verici fırsatlar da ortaya çıkacak. Bitcoin NFT piyasasındaki işlem hacmi artmış olsa da mevcut ölçeği görece küçük kalıyor, bu da gelecekteki büyüme potansiyelini gösteriyor. Aynı zamanda, Lightning Network'ün, Bitcoin ödemelerinin daha geniş bir şekilde benimsenmesine yönelik temel teknolojik destek olması bekleniyor.

🔮 Gelecek Öngörüleri ve Zorluklar

Bitget Research'in Baş Analisti Ryan Lee, Bitcoin ekosistemindeki gelecek trendleri konusunda bazı önemli tahminlerde bulunuyor. Bitcoin ekosisteminin genişlemeye devam etmesi durumunda, BTC'nin fiyatını yaklaşan boğa piyasasında önceki zirvelerini aşabilecek şekilde, 100,000 dolara kadar çıkarabileceğini öngörüyor. ORDI gibi Bitcoin ekosisteminin önde gelen parası, önümüzdeki boğa piyasasında piyasa değeri sıralamasında ilk 30'a girecek. Ayrıca, Bitcoin, Ordinal, Atomical ve Taproot gibi protokoller, büyüme potansiyeline sahipken, bu ekosistemde 100 katına kadar çıkabilecek paralar ve NFT'ler için yeni fırsatlar doğuracak. Uzun vadede, BTC sanal bir makine olarak ortaya çıkacak ve geliştiricilerin derleme ortamlarını birleştirecek. Diğer yandan, Lightning Network, BTC ödemelerinin daha fazla varlık tarafından yayınlanmasıyla devam eden benimsenmesini destekleyecek en büyük teknik temel olacak.

OpHHM-UBSp-VWgrDMvNZdw.jpg

#Bitcoin2024 #KriptoPara #BitgetAraştırma #BTCFiyatları #TeknolojiTrendleri #BitcoinEkosistemi #NFT #GelecekTahminleri

Bir kaç sene önce Bitcoin'in NFT gibi ender bir element olacağını yazmıştım. Önümüzdeki yıllarda değeri milyon dolarları bulacaktır.

Spot ve vadeli ETF'lerin yaygınlaşmasının en büyük sebebi de budur. Normal insanlar ETF'ler ile işlem yapabilecekken, sadece gerçek zenginler, gerçek Bitcoin'e sahip olacaklardır.

Tıpkı Mona Lisa tablosu gibi, ve diğer nadide eserler gibi..

YTD.

Bir kaç sene önce Bitcoin'in NFT gibi ender bir element olacağını yazmıştım. Önümüzdeki yıllarda değeri milyon dolarları bulacaktır.

Spot ve vadeli ETF'lerin yaygınlaşmasının en büyük sebebi de budur. Normal insanlar ETF'ler ile işlem yapabilecekken, sadece gerçek zenginler, gerçek Bitcoin'e sahip olacaklardır.

YTD.
O zaman borsadan çekip elde tutmak lazım mi diyorsun hocam ?

YTD.
Bitcoin trade kolay olacak ama sahip olmak çok zor olacak :) Mantıklı bir yorum.

Bitcoin cuzdanlarinin büyüklüğü çok fazla gereksiz yer işgali.

@SatoshiTURK varmı uzun vade BTC elde tutmak için tavsiye cüzdan vs.
Bilgisayar kullanıcıları için bitcoin core wallet resmi bitcoin cüzdanıdır. Daha güvenlisi yoktur.
Sadece bitcoin litecoin dogecoin dash monero gibi kripto birimler için geçerli.

Daha detaylı kullanım için, Aşağıdaki youtube playlist içerisinde bulunan 7. ve 8. videoları izleyebilrisiniz.
Videolar için tıklayın

Blockchain 2.0 için HD Walletim var
Kendim yazdım ve kaynak kodları ile sitede paylaştım zaten.

Metamask ve Trsutwallet hakkındaki görüşleriniz ?
metamask ve trust wallet hatta binance wallet hepsi metamask fork olması lazım.
güvenliler fakat uzun vade coin onlarda tutmak yerine soğuk wallet kullanmak mantıklı
truva atı veya browser'a kurulan eklentilerin neler yapacağını bilemeyiz.
ben genel olarak metamask ve trust wallet işimi görür bırakırım..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,175
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri