Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Boğa Rallisinin Devam Edeceğini İşaret Eden Seviyeler

graph-163509_640.jpg

Bitcoin Boğa Rallisinin Devam Edeceğini İşaret Eden Seviyeler

Fairlead Strategies’in kurucusu olan ve aynı zamanda yönetici ortakları arasında yer alan Katie Stockton, Bitcoin’in Mayıs ayı ortalarında yaşadığı düşüşü isabetli bir şekilde tahmin etmeyi başarmıştı.

Stockton şimdi ise, Bitcoin’in boğa rallisini kaldığı yerden devam ettirmesinin daha olası olduğuna inanıyor.

Bitcoin’in hareket ettiği fiyat aralığının yukarı doğru kırılacağını iddia eden Stockton, konsolidasyon aşamasının hala tarafsız olduğunu, bununla birlikte gelecek hareketin düşüşten çok yükseliş yönlü olacağını düşünüyor.

Stockton’a göre Bitcoin 36 bin dolar ile 32 bin dolar arasında iyice sıkıştı. Bitcoin’in hangi yönde hareket edeceğine dair gücünü ve yaşadığı yön değişikliklerini ölçmek için incelenen haftalık MACD veri grafiğinin Haziran ayında dip yapmasının ardından tekrar yükselişe geçmiş olması büyük bir hareketin habercisi olabilir.

MACD veri grafiğine göre piyasadaki satıcıların gücünün azaldığını belirten Stockton, Bitcoin’in uzun zamandır 30 bin doların üstünde kalmayı başarmasının iyiye işaret olduğunu vurguluyor.

Stockton, Bitcoin’in ilk aşamada 50 SMA’ya (günlük basit hareketli ortalama) göre 35.500 doların üstünde günlük kapanışlar yapacağını, bu durumun meydana gelmesi halinde 44.000 dolarlık direnç seviyesini test edebileceğini belirtiyor.

Stockton yatırımcıları gerçekleşeceğini düşünmese de bir konuda uyarmayı ihmal etmiyor. Bitcoin’in 30.000 dolar altına düşmesinin çok zor olduğunu belirten Stockton, bunun gerçekleşmesi durumunda teknik analiz yapıp grafiklere göre hareket eden yatırımcıların satış için piyasaya girebileceğini söylüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu akümüle süreci devam ettikçe ben de kırılımın yukarı yönlü olmasını bekliyorum. Tabi aşağı ya da yukarı kırılım hangisi olursa olsun çok sağlam olacaktır. YTD.

Aslında yükseliş beklemiyorum. Ama her türlü baskılama ve yasaklara rağmen $30k seviyesi hiç sağlam kırılmadı. Bir yandan artık olabilecek en düşük seviyeler buralar mı acaba diye düşünüyorum. Ki öyleyse buralarda toplanan her BTC kârdır. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,215
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri