Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Bu Seviyenin Üzerinde Uçuşa Geçebilir

bbitcoin.jpg


Popüler ve piyasada dominant konumunda bulunan kripto para Bitcoin, kısa süre önce tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Ancak yeni kırılan rekor sonrasında düşüş trendine girmiş ve 18 - 19 bin dolar seviyelerinde hali hazırda hareketlerini sürdürmüştü. Piyasa beklentisi olan 20 bin dolarlık seviyeyi henüz aşmayı başaramayan Bitcoin, yukarı doğru hareketlenmelerinde kaba tabirle hep direkten dönmüş ve bu seviyeyi göremeden tekrar düşüş trendine girmişti.

Bir çok ünlü analistin üzerinde ortak görüş bildirdiği analize göre, Bitcoin, 20 bin dolarlık psikolojik sınırı aşabilirse, önünde çok ciddi bir direnç noktası kalmayacak. yatırımcıları ateşleyeceği tahmin edilen bu noktadan sonra çok hızlı bir yükseliş trendine girebileceğini belirten analistler, aksi yönde bir gelişmede ise şu şartlar altında yaşanacak satış baskısı dolayısıyla Bitcoin'in en fazla 13 bin dolar seviyelerine kadar inebileceği değerlendirmesinde bulundular.

Popüler kripto para Bitcoin, bir süredir 20 bin dolar seviyesini zorluyor ancak henüz bu seviyeyi aşabilmiş değil. 20 bin doların üzerinde uzun süreli kalması ve bu noktayı destek haline getirmesi halinde sadece analistler tarafından değil, bir çok kripto kullanıcısı tarafından Bitcoin'in artık tutulamayacak kadar yükselebileceği bir noktaya gelineceği konusunda hemfikir.

Bitcoin'in nasıl bir hareket izleyeceğini zaman gösterecek olsa da, piyasanın dominant kripto parasına olan ilginin her geçen gün arttığını söylemek yanlış olmaz.

Kaynak : Coinkolik
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,635
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst