Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Cash Hardfork - Beklemeyen Gelişme

Bitcoin'in çatallanması sonucu ortaya çıkan ve lider kripto para birimleri arasında bulunan Bitcoin Cash bir çatallanmanın eşiğinde. Yaklaşık olarak 3 ay kadar önce bu durumun sinyalini veren ve Bitcoin ABC şeklinde bir çatallanmanın olabileceğini belirten Hardfork işleminde beklenmeyen bir gelişme ortaya çıktı. Bitcoin ABC ile BTC.Top CEO'su Jiang Zhuoer tarafından sunulan ve madencilerin yapılan işlemler esnasında vergi ödemesi düzenine dayanan Altyapı Finansman Planı (IFP) ile ortaya çıkmıştı. Ancak son zamanlarda durum tersine dönmüş görünüyor.

15 kasım 2020 tarihinde gerçekleşmesi planlanan Hard Fork ile Bitcoin cash bir çatallanma yaşayacak. Ancak şu anki göstergeler bu çatallanmanın Bitcoin ABC yönünde olmayacağını söylüyor. Çok ciddi bir destekçi kitlesini en başta toplayan Bitcoin ABC'nin çeşitli nedenlerle destekçilerini kaybetmesi sonucu Bitcoin Cash Node (BCHN) isimli bir hardfork ön plana çıktı. Geçtiğimiz hafta boyunca yapılan işlemlerin %75'inden fazlası Bitcoin Cash Node lehinde sinyal verirken, bu oran Bitcoin ABC için %1 seviyelerinde kaldı.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında gösterilen Binance tarafından yapılan açıklamada, mevcut durum bu şekilde devam ederse Bitcoin Cash Node blockchainini, gelecekteki Bitcoin cash zinciri olarak ele alacaklarını, rakip bir zincir oluşması halinde ise kullanıcılarına bu kripto parayı da dağıtacaklarını belirtti.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,546
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst