Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin düştü! Piyasalarda neler oldu.

M

mdemir055

Misafir
Sevgili site yönetimi ve değerli üyelerimiz sevgi ve saygılarımı sunarım.
Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşle birlikte son 24 saatte borsalardaki 4 milyar dolara yakın fon likidite oldu.
Lider kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz saatlerde yaklaşık 5 bin dolarlık bir düşüş yaşadı yaşanılan düşüş sadece bitcoin de olmadı baktığımız zaman altcoinlerde de baya bir düşüş oldu. Bitcoin piyasanın genel nabzını tutması sebebi ile görülen düşüşler diğer altcoinleride etkilemekte, altcoinlerin düşüşlerden etkilenmemesi için bitcoinin ya yatay seyretmesi lazım, yada yükseliş göstermesi gerekiyor.
Bitcoin Türkiye saati ile sabaha karşı ani düşüşüyle birçok yatırımcı mağduriyet yaşadı. Bitcoin fiyatında ani düşüşü tahmin eden yatırımcılar ise likidite ye geçerek bu düşüşlerden etkilenmeyen kesim oldu. Kripto para piyasasındaki bu ani düşüşleri fırsata çeviren yatırımcılarda olmakta profesyonel bilgi gerektiren kaldıraçlı işlem dediğimiz işlemlerden güzel kazançlar sağladılar.
İnşallah her inişin bir çıkışı olacağını bildiğimiz için böyle bir ani piyasa düşüşlerinde sakin kalan yatırımcılar kazanırlar diyerek sonlandırmak istiyorum. Yazımı okuyan değerlendiren başta site yönetimine ve siz değerli üyelerimize teşekkür ediyorum.
Sağlık ve sevgiyle kalın...

Sene başından bugüne kadar boğa sezonu oldu bundan sonra sene sonuna kadar dalgalı olarak balina yada boğa olarak kapatacak ama sene sonu 100000 dolar olur diye düşünüyorum sizce?dostlar

Bitcoin hakkında çok konuşuyorlar , korona yüzünden insanlar evde ve evde nasıl para kazana bilirim diye her siteye üye oluyor ve bir çok para kazan diren oyunlar oynamaya başladılar. Bitcoin hakkında kısa ve net bir şekilde bilgi almak istiyorum ama nereye baksam bir suru yazılar . Bitcoin den çok para kazanan insanlar hakkında duydum ve o insanlardan biri bende olabilirim eğer istersem dedim ve bu siteye bugün üye oldum ve ilk yorumum .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,699
Son üye
BirTurK
Geri