Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

7 günlük ortalama --- 37280
25 günlük ortalama---29275
99 günlük ortalama---18921

Satış işlemi yaptığım 39 bin üstünde de aynı fikirdeydim şimdi de ..37 bin dikkate alınması gereken bir değerdi, kırıldı ve 7 günlük hareketli ortalamada tam bu fiyatlar geçiyor (37280 ).. muhteşem iyi bir haberle veya İlerleyen zamanlarda belki ama, 37 bin üstünü şimdilik nostalji gibi.

25 günlük ağırlıklı otalama 29275 ve ilk dikkat edilmesi gereken destek gibi,30 bin diyelim... Altı neredeyse 20 binlere kadar boş .

Bence 29-30 ve hatta 31 bandı iyi-kötü bir destek sağlayacak. 30bin altına da gelirse ki panik satışları muhtemelen artar ama yukarılarda satış yapan büyükler bence küfelerini tekrar bu seviyelerden seve seve doldurur. Sanki bu fiyatlar satış için geç kalındı gibi, küçükte olsa bir tepki gelir mi diye de düşünmek gerek sanki. Kime göre kendi kişisel görüşüme göre. Kesinlikle yatırım tavsiyesi de değildir. O yüzden siz yine de bildiğinizi yapın...

Benim harika indikatörüm StochRSI biraz rahatlamış gibi fakat MACD halen sıkıntılı..

Ekran Görüntüsü (1236).png

30bin desteği elinden geleni yapıyor bakalım kırarsa 27 binlere atacak herhalde
Nerelere düşer bilemiyorum. Açıkçası umursamıyorum da. 20 bin için lafım hala geçerli @admin :)

Kontrole tabi olmayan ve isteyenin istediği gibi at koşturduğu, günlük bir kripto paradan kazanılabilecek gelirin bir sınırının olmadığı bu piyasada doğal olarak birileri para kazanmak isteyecek. Bu borsada da diğer yatırım araçlarında da bu şekilde. Her zaman büyük balık küçük balığı yutar. Burada bence püf nokta, Bitcoin'i hiç ederler mi? Böyle kazandıran bir piyasanın en büyük kripto parasının bu kadar prestij kaybetmesine ve küçük balıkların kaçmasına izin vermezler bence. Artık değil. Bu sert düşüşle beraber yeniden rekor ve yüksek tutarların telaffuz edileceği yüksek çıkışlar kısa zamanda gelecek bence. Bu düşüşü unutturmak 1 sağlam çıkışa bakar. Herkes yine alıma başlar. Bu piyasa böyle malesef. Böyle olduğu sürece de aralarında artık kurumsal şirketlerin çoğunlukta olduğu balinaların oyuncağı olmaya devam. Ama "altın yumurtlayan tavuğu kesmezler" diyerek yazıma son veriyorum :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri