Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin ETF Onayı Sonrasında ABD’de Ethereum ETF’ye Odaklanılıyor!

Curı

Onbaşı
Dijital varlık avukatı Joe Carlasare, SEC’in Mayıs ayı sonuna kadar Ethereum spot ETF başvuruları hakkında karar vermesi gerektiğini belirtiyor. Carlasare, bir Ethereum spot ETF’sinin bu yıl onaylanabileceğine inanıyor, ancak onay sürecinin beklentilerin üzerinde bir süre alabileceğini ifade ediyor. Carlasare ayrıca, SEC’in rehberlik sağlayarak başvuru sahiplerini büyük tokenlar için ETF başvurusu yapmaktan caydırmaya çalıştığını düşünüyor. Spot ETH ETF’lerinin ise en erken 2024’ün üçüncü çeyreğinde işlem görmeye başlamasını bekliyor.

SEC’in Ethereum spot ETF başvurularıyla ilgili karar sürecinin uzayabileceğini ve bu süre zarfında regülasyonlara odaklanmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Joe Carlasare’nin öngörüsüne göre, 2024’ün üçüncü çeyreği en erken işlem başlangıcı olabilir. Bu süreçte, kripto yatırımcıları olarak SEC’in rehberliklerini dikkatle takip ederek gelecekteki düzenlemeleri anlamak ve piyasaya doğru stratejilerle yaklaşmak önemli olacak.

Şu an en güzelini ETH yaptı. Sahte Bitcoin ETF haberi ile ortaya çıkan tuhaf dalgaya, en güzel tepki oldu diyebiliriz.

SEC ve avaneleri, piyasayı resmen oyuncak ettiler.

Bu yükseliş için ETH balinalarının özellikle bu günü beklediğini düşünüyorum.

Bu açıkça Bitcoin'e bir meydan okumaydı.

Başka bir meydan okuma hareketini de XRP'den bekliyorum. Eğer büyük ve arkasında duran gerçek yatırımcılar varsa, o da yapacaktır şovunu.

YTD.

Şu an en güzelini ETH yaptı. Sahte Bitcoin ETF haberi ile ortaya çıkan tuhaf dalgaya, en güzel tepki oldu diyebiliriz.

SEC ve avaneleri, piyasayı resmen oyuncak ettiler.

Bu yükseliş için ETH balinalarının özellikle bu günü beklediğini düşünüyorum.

Bu açıkça Bitcoin'e bir meydan okumaydı.

Başka bir meydan okuma hareketini de XRP'den bekliyorum. Eğer büyük ve arkasında duran gerçek yatırımcılar varsa, o da yapacaktır şovunu.

YTD.
Ağzından bal damlıyor hocam :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn