Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

2017 yılında güzel bir çöküş yaşadık ve aradaşlar ile aşağıdai +18 küfürlü şarkıyı dinlemiştik.
lütfen +18 küfürlü olduğunu unutmayın...

Alım fırsatı gibi geliyor bana.
Şarıda ne diyor saın ola açmayın...
bize söylüyor lanet olsun.

@Teknik Analiz neredesin abi sen ya.
bir şeyler söyle :D

Son düzenleme:
Ya btc fiyatının düşmesi şahsen benim açımdan sıkıntı yaratmıyor elime nakit geçtikçe alım yapıyorum. Ama düşmemesi daha iyi en azından çünkü genel olarak psikolojik açıdan sıkıntı yaratıyor herkes için. Sabit kalsa veya artsa keşke. Önümüzdeki aydı galiba FED'in faiz kararı btc'yi dahada sıkıntıya sokacak gibi umarım öyle bişi olmaz. YTD.

Az önce Börü 2039 u izledim kronoloji yapmışlar YouTube da var 2028 de btc 1milyon doları geçiyor avax da 2. Sırayı alıyor ve Türkiye in resmi para birimi oluyor adamlar bir t
Az önce Börü 2039 u izledim kronoloji yapmışlar YouTube da var 2028 de btc 1milyon doları geçiyor avax da 2. Sırayı alıyor ve Türkiye in resmi para birimi oluyor adamlar bir tek YTD dememiş izlerken görürmüyüz acaba dedim arabalar avax üretiyordu 🤣🤑🤑🤑🤑

ek YTD dememiş izlerken görürmüyüz acaba dedim arabalar avax üretiyordu 🤣🤑🤑🤑🤑
Çok güzel bir dizi ama geleceğin olayı bence metaverse olcak

3b258304-b43e-4d8d-88de-e4d0df5c1b74.jpg

Bitcoin 2021 yılı geride kaldı, Artık önümüzdeki günlere dair sohbetlerimizi bu konu altından devam ettirebiliriz.

Aşağı veya yukarı yönlü her hareketi canlı olarak değerlendirebileceğimiz bu konuya fikir sahibi herkesi davet ediyorum.
Haberlerinizi, grafiklerinizi, analizlerinizi, bilgilerinizi, al-sat sinyallerinizi...
Aklınıza gelebilecek her türlü etkileşimi burada paylaşabilirsiniz.
Lütfen fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

2022 yılının ilk tahminlerini yapabiliriz arkadaşlar :)
Beklentileriniz ne yönde ?

Bitcoin Sohbet için canlı sohbetimizide kullanabilirsiniz.

2022 Yılında Yeni Milyonerlerin SatoshiTURK'ten çıkması dileğiyle...

Piyasanın bu kadar düşmesine raümen hala 100k beklentim var buralar herkes için alım fırsatıdır diye düşünüyorum

2017 yılında güzel bir çöküş yaşadık ve aradaşlar ile aşağıdai +18 küfürlü şarkıyı dinlemiştik.
lütfen +18 küfürlü olduğunu unutmayın...

Alım fırsatı gibi geliyor bana.
Şarıda ne diyor saın ola açmayın...
bize söylüyor lanet olsun.

@Teknik Analiz neredesin abi sen ya.
bir şeyler söyle :D

Selamlar. Hocam buradayım. Daha sık burada olmaya çalışıyorum.

Son yazımda 34800$ sinyalini vermiştim. Buranın altına düşüp tekrar üzerine çıkarak güçlü bir destek olduğunu gösterdi; fakat tekrar deneyebilme olasılığı ile yukarı çıkma çıkma olasılığı eşit.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Şarkıda güzel tavsiyeler var. Dikkate alana yarar. Küfür gerçek hayatın bir parçasıdır. Küfürsüz olsa ilgi çekmezdi zaten. Şarkıda yapılana değil söylenene kulak vermek gerek. :)

Bilmiy
Bitcoin 2021 yılı geride kaldı, Artık önümüzdeki günlere dair sohbetlerimizi bu konu altından devam ettirebiliriz.

Aşağı veya yukarı yönlü her hareketi canlı olarak değerlendirebileceğimiz bu konuya fikir sahibi herkesi davet ediyorum.
Haberlerinizi, grafiklerinizi, analizlerinizi, bilgilerinizi, al-sat sinyallerinizi...
Aklınıza gelebilecek her türlü etkileşimi burada paylaşabilirsiniz.
Lütfen fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

2022 yılının ilk tahminlerini yapabiliriz arkadaşlar :)
Beklentileriniz ne yönde ?

Bitcoin Sohbet için canlı sohbetimizide kullanabilirsiniz.

2022 Yılında Yeni Milyonerlerin SatoshiTURK'ten çıkması dileğiyle...
Bilmiyorum abi haklı olabilirsin

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,255
Kullanıcılar
6,717
Son üye
Nicoo
Geri