Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bunu daha yeni görüyorum hocam. Kusura bakma. Bu gün yeni bir yorum yaptım.

Şu an ise Bitcoin iyice zor bir duruma düştü ve aşağı yöneliyor. 4 saatlik grafikteki AL pozisyonu çok minik bir yukarı düzeltme olarak kayıtlara geçti ve aşağı karar verme olasılığı yükseldi. Günlğk grafikte kırmızı renkler görmeye devam edeceğiz.

Bitcoin düşüyor hocam, gözün aydın. :)
hepimizin gözü aydın daha düşmeli 5K$ bekliyorum bu yıl...

Ne diyeceğimi bilemiyorum.. Daha öncede mesajlarda belirttim, bu saatte limonata benzeri ürünler tüketmek size pek yaramıyor..:coffee:
abim kod yazıyorum :)
biz bunları yaşadık 3k dolar olmaz diyen arkadaşları gördük 2017'de bi baktık hakikate 3K da dolaştı bi ara :)
bu trend bitecek ilelebet sürekli çıkamaz bir yerde artık insanlar yavaş yavaşta olsa çekilecek.
herkes tedirgin.

hepimizin gözü aydın daha düşmeli 5K$ bekliyorum bu yıl...
Ne diyeceğimi bilemiyorum.. Daha öncede mesajlarda belirttim, bu saatte limonata benzeri ürünler tüketmek size pek yaramıyor..:coffee:

Bitcoin düşüşleri adamın işine geliyor abi. Böyle bir sitenin yöneticisi olsam ben de düşmesini isterdim. :D

Ve düşüyor işte. Bakalım nereye kadar.

Ayrıca 100 bin dolar, 1 milyon dolar olacak diyenler ile 5 bin dolar, sıfır olacak diyenlere aynı gözle bakmak lazım; olabilir, neden olmasın?

Bitcoin düşüşleri adamın işine geliyor abi. Böyle bir sitenin yöneticisi olsam ben de düşmesini isterdim. :D
böyle bir düşüncemiz yok allaha şükür.

buna düşüş denemez aslında daha oyalanır çıkar tekrar dip yapar yavaş yavaş hissettirmeden kademe kademe inebilir ki son 2 düşme trendi böyle oldu.

Ayrıca 100 bin dolar, 1 milyon dolar olacak diyenler ile 5 bin dolar, sıfır olacak diyenlere aynı gözle bakmak lazım; olabilir, neden olmasın?
çünkü illaki ikisinden biri bir gün olacak ya inecek ya çıkacak.

Yok yok bu saatte olmaz.. Ne kadar çok tüketiliyor bu limonata, ilginç... Yani sizin gibi Bitcoin sever bir yazara bile bu cümleleri yazdırıyorsa oldukça etkili bir içecek..

böyle bir düşüncemiz yok allaha şükür.

buna düşüş denemez aslında daha oyalanır çıkar tekrar dip yapar yavaş yavaş hissettirmeden kademe kademe inebilir ki son 2 düşme trendi böyle oldu.

çünkü illaki ikisinden biri bir gün olacak ya inecek ya çıkacak.

@haluk hocam benden daha Bitcoin'ci çıktı. :D

Aynen dediğin gibi hocam. Bakma böyle konuştuğuma yükselmesi kadar düşmesi de normal karşılanmalı ve ben de düşüş trendini bekliyorum. Bir hedef belirledim hatta. O hedefe gelirse alım yapacağım. Gelmezse de o hedef gelmeden yeni alım yapmayım destek ve dirençler oynamaya devam edeceğim.

Bir süre daha düşecek gibi. Günlükte düşüş devam. 4 saatlik iyice sıkıştı ve çok yoruldu. YTD

Bir süre daha düşecek gibi. Günlükte düşüş devam. 4 saatlik iyice sıkıştı ve çok yoruldu. YTD
Hocam ben kısa al-sat gibi işlemlerde genellikle birikim- dağıtım indikatörünü çok sık kullanıyorum. Bugün 08-12 saatleri arasında bu indikatör ile fiyat arasında bariz bir uyuşmazlık vardı ki bu duruma haftada en fazla 2-3 defa belki rastlanıyor. Görünce de bir kamikaze dalışı yapıyoruz haliyle.

Belirttiğim saat dilimleri arasında fiyat yükselirken veya hemen hemen aynı seviyelerde iken birikim dağıtım aşağılara doğru hareket etti sürekli, kısaca bir şekilde satışlar yapıldı (kırmızı noktalar hattı). şimdi ise 31100-200 civarı ise birikim - dağıtım sinyalleri tekrar birikim üretmeye başladı. Bence 1-2 bin puanlık bir hareket kapıda ..aşağı yada yukarı ?

Ekran Görüntüsü (1392)_LI.jpg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,258
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri