Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bu kan ağlayan piyasada böyle haberler bile güzel hocam. Böyle derken tam sevindirmeyeni yani :)
Haftalık grafik AL pozisyonuna geçmeden ben şahsen sevinmem. Yasak. 😂

Ciddi bir düşüş kanalında hareket ediyor şu an. Dikkatli olmak lazım. @SatoshiTURK senin dikkatli olmana gerek yok. Rahat ol sen. 😂

Haftalık grafik AL pozisyonuna geçmeden ben şahsen sevinmem. Yasak. 😂

Ciddi bir düşüş kanalında hareket ediyor şu an. Dikkatli olmak lazım. @SatoshiTURK senin dikkatli olmana gerek yok. Rahat ol sen. 😂
BTC nin hareketlerinden minumum şekilde etkilenen hatta çoğu zaman aksi yönde hareket ederek, piyasayı umursamaz bir tavır çizen token/coin var mı? Varsa analizi bomba olurdu

BTC nin hareketlerinden minumum şekilde etkilenen hatta çoğu zaman aksi yönde hareket ederek, piyasayı umursamaz bir tavır çizen token/coin var mı? Varsa analizi bomba olurdu
Böyle bir coin/token olsaydı @KriptoLuis kesinlikle çoktan yazmış olurdu. 😊Sen de fena değilsin bu takip konusunda hocam.

Normal şartlarda tüm altcoinler için bu geçerli ki BTC ile ters orantılılar. Borsalar bu temelde var oldular. Ama derin düşüş veya sağlam yükseliş (ya da şu an olduğu gibi kararsızlık) dönemlerinde tüm piyasa toptan aynı yöne hareket ediyor.

@SatoshiTURK hocam Bitcoin 10 aydır düşüyor. Ne diyorsun? Devam eder mi düşmeye? Bir de senin fikrini alalım.

Herkes fikrini belirtebilir.

ABD'den gelen yeni enflasyon verileriyle birlikte düşüş olmasını bekliyordum ki, gerçekleşti, İleride daha da düşmesini bekliyorum çünkü bu veriler biraz zor pozitife döner bu gidişle. YTD.

Bence kendine mantıklı bir yükseliş trendi ( mevcut durumdaki pandemi kaynaklı görünümündeydi) bulduğunda yeniden yükselişe geçecektir. Ama ben 9k-10 k ları bekliyorum açıkçası kısa dönemde.

YTD

Bence kendine mantıklı bir yükseliş trendi ( mevcut durumdaki pandemi kaynaklı görünümündeydi) bulduğunda yeniden yükselişe geçecektir. Ama ben 9k-10 k ları bekliyorum açıkçası kısa dönemde.

YTD
19 bin doların altına inemiyor. Defalardır deniyor. Bir türlü yapamıyor. Bu seviye biliyorsun geçmiş bir ATH seviyesi. Buranın altı şu durumda ciddi bir uçurum. Ama düşmüyor. Aynı oranda yükselmiyor da. Bu sıkışmanın sonu çok ilginç olacak.

Düdüklü tencere misali patlayacak. Patlayacakta.. hangi yöne, kaç şiddetinde?

Kim bilir?
Yok, patlama olmayacak. Bitcoin için 5 10 binlik yukarı veya aşağı yönlü sert hareketler patlama sayılmaz. Olağan değişimler. Ağır ağır olacak ne olacaksa. Ana yön tabii ki yukarı bakıyor. Ama şu an tüm ara yönler aşağı bakıyor. Bu nasıl oluyor düşünelim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,718
Son üye
yuzarsifmann
Geri