Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin hareket için yılın bitimini bekliyor gibi. Neredeyse iki aydır yatay seyrediyor. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Sizce durum nedir?

Bitcoin az önce 42000$ mı gördü? Yoksa hayal mi bu? Heyecanlı mıyız? Sakin olun sakin, daha çok yol var. 😃

Şuan alım yapacak param yok hemen uçsun istemiyorum :D

Kaç BTC almayı planlıyorsun hocam. Hemen halledelim. 😂

O zaman şöyle diyelim. 42 bin önemli bir seviye. Son yazımda bahsetmiştim. Zor olması münasebetiyle biraz oyalanabilir. Diğer taraftan uzun süredir ilk defa bu kadar yükselen Bitcoin'i düşürmek istemeyebilirler.

Kaç BTC almayı planlıyorsun hocam. Hemen halledelim. 😂

O zaman şöyle diyelim. 42 bin önemli bir seviye. Son yazımda bahsetmiştim. Zor olması münasebetiyle biraz oyalanabilir. Diğer taraftan uzun süredir ilk defa bu kadar yükselen Bitcoin'i düşürmek istemeyebilirler.
Hocam sadece BTC alacak kadar zengin değilim :D Ben param az olduğundan yüksek riskli coinlere bakıyorum :D

Cevabınız için teşekkürler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,254
Kullanıcılar
6,717
Son üye
Nicoo
Geri