Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Yükselişine Devam Edecek mi?

sxzvg.jpg

Bitcoin Yükselişine Devam Edecek mi?

Bitcoin beklenen ATH kırılmasını gerçekleştirdi ve yeni fiyat keşifine başlıyor.

Güncel olarak 66.429 dolar’da işlem gören Bitcoin, BTC Yatırımcılarını sevindirdi.

Çin’in yasaklarından etkilenmeyerek yükselişine devam eden Bitcoin, beklentileri boş çıkarmadı ve başarılı bir şekilde piyasada ilerliyor.

Bitcoin Nisan ayı itibariyle ilk kez 64.900 doları gördü.

BTC/USD paritesi, ProShares Bitcoin Strategy ETF’nin ikinci gününde yaklaşık %6 oranında yükseliş yaşadı.

Sosyal medyada birçok BTC yatırımcısı ve tanınmış kişiler tarafından Bitcoin ATH’si kutlanmaya başlandı.

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, “Bitcoin'ini satanların ağlamaları yankılanıyor.” Dedi.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin, Türk lirası ve avro gibi para birimleri dahil olmak üzere rekorlar kırmıştı.

Bitcoin’in ilerleyen zamanlarda nasıl ilerleyeceği bilinmiyor.

Şahsi Tahminimce elbette ki Bitcoin devamlı artış göstermeyecek ve bir düşüş yaşanacak ancak Bitcoin tekrar toparlanarak devam eder gibi duruyor.

g.png

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
YTD DEĞİLDİR
haklısın ama gecen sene ağustos ayında ltc almıştım satmadım 6 ayda 13 katında çıktı 2 gun sonra 5 katına düştü her türlü kar ettim orası ayrı ama bence gidip kripto borsalarında almak yerıne kendımız üretelim balık almak yerine biz tutalım :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri