Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoinde düşüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında belki de bir çoğumuzun coin piyasasına katılmasında baş öncü olan bitcoin için 17 Nisan sabahı düşüşler yaşamaya başladı ve bu durum 18 Nisan pazar gününe kadar sürdü ve hala da sürmeye devam ediyor. Çoğumuzun kafasında aslında şu soru oluştu, bu düşüşten benim zararım ne kadar?
Bitcoin de oluşan değer kaybı fazlasıyla ciddiye alınmalı bence. Yine anlık değişimlerden kar etmek isteyen kullanıcıların da bu iniş ve ileride dikkate alınması gereken çıkışlar olacaktır. Ama anlık düşüş ve çıkışlar sayesinde bence kar etmek mümkün. Bu kar etmek de bence yakından takiple olabilecek bir şey yani sisteme emir vermek yerine al sat ile gerçekleşebilecek bir kazanç olacağını düşünüyorum.
Tüm bunlar yanında değer kaybına uğrayan tek coin Bitcoin değil yani onunla birlikte Litecoinde belli bir değer kaybı yaşadığını gözlemlemek mümkün

Hocam görsel ile destekleyiniz ve paragraflar arası ek bir boşluk bırakmanız durumunda okurlar daha akıcı okuyacaktır.

Konuya gelecek olursak bu baskını USDT çantasıyla bekleyen varsa eğer güzel al sat fırsatlarıyla kârını almıştır. Burada mesele ne zaman girip

Altcoinlerin çoğu Bitcoin ile paralel bir grafik sergiliyor. Geçen hafta olan hızlı yükselişin düzeltmesi var şuan piyasada.
Yukarıdan alanlara geçmiş olsun. Bir sonra ki yükselişi bekleyecekler. Tıpkı benim BTT'yi yukarıdan alıp hala beklediğim gibi :D

orjinal konu buradan devam edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri