Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin'de ''Elon'' Düzeltmesi!

Gknacr

Yüzbaşı
elon-musk-kaynakli-bitcoin-btc-yine-dusus-yasadi.jpg

Geçtiğimiz hafta yaptığı Bitcoin açıklaması ile kripto para piyasasını alt üst eden milyarder Elon Musk, bu sabah attığı tweet ile yine piyasayı karıştırmayı başardı.

Toparlanma sürecine girdiği düşünülen ve yeniden 40.000 dolar seviyesini gören BTC, Elon Musk'ın attığı tweet sebebi ile 36.000 dolara kadar geriledi. Tabi altcoinler de bu düşüşten nasbini aldı.

Musk'ın attığı bu tweet kripto para yatırımcılarını çok kızdırdı ve Twitter'da #stopelon başlığı trend oldu.

Milyar dolarların konuşulduğu sektörde bir kişinin bu kadar büyük etkiye sahip olması maalesef kripto para yatırımcılarını endişelendiriyor ve özellikle yeni yatırımcıları sektörden uzaklaştırıyor.

Birilerinin Elon'a artık dur demesi dileği ile...

Bir bireyin yaptığı herhangi bir yorum ya da attığı bir tweet üzerine bu kadar sallanan bir piyasanın güvenirliğini düşünmeye başladım açıkçası. Umarım istikrarlı bir hal alır.

Bir bireyin yaptığı herhangi bir yorum ya da attığı bir tweet üzerine bu kadar sallanan bir piyasanın güvenirliğini düşünmeye başladım açıkçası. Umarım istikrarlı bir hal alır.
Şuan eski-yeni bir çok yatırımcı sizin gibi düşünüyor ve kripto para piyasası maalesef birkaç kişi yüzenden güven ve yatırımcı kaybediyor.
Umarım sizinde dediğiniz gibi istikrar yakın zamanda yakalanır.

Bugün $40.000 üzerine demir atacak gibi hissediyordum, yine biri geldi manipüle etti. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,332
Kullanıcılar
6,678
Son üye
sanaldarbe_00
Geri