Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin’de Yükseliş Var!

Klcaslnnn36

Kıdemli Çavuş
Bitcoin’de Yükseliş Var!
Değerli dostlarım sizler için yapmış olduğumuz analize buyurun birlikte göz atalım;
Anlık itibari ile Bitcoin’de dominasıda %1’lik yükseliş var ve 41000’ne doğru bir yükseliş var.Saatlik grafiğimize bakarsak hâlen daha al sinyali yol trend sat diyor ancak 50 günlük ve 200 günlük ortalamaların altında Rsı 35’in üzerine 47’lere doğru gidiyor yani yavaş yavaş destekten uzaklaşma çalışsada ancak bu testi bir daha test edecek gibi duruyor bu desteğimizde 47200’ün daha aşağıya kadar kırmazsa da ümitlerimiz devam ediyor.Hemen atlamayın bekleyin sabredin.Bitcoin an itibari ile 48250 seviyelerinde 50 günlük ortalamalarının üzerine atması lazım buda saatlikte 49000 üzeri dolardır eğer onu atlarsa yukarıdan kırması gereken 51200 direnci.Buralar Bitcoin için biraz uzak görünüyor.
Sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Bu bir yatırım tavsiyesi değildir!

Üstadım benim yaptığım araştırmalarda 2022 ve 2023 Bitcoinin yükselme yılı olacak. Sene sonunda sizin bahsettiğiniz 50 bin direncini çoktan kırmış olacak. Çok baskılama var ve Maliye Bakanının ve diğer merkez bankası gibi yapıların tüm para birimlerini baskılaması çok vahim sonuç verecek. Bahsettiğiniz direnci Temmuz ayında kırmış olur.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri