Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin'den Yeni Bir Rekor Daha

Olmaz hocam öyle şey... Bu algıları yıkmanız gerekli, şimdi yapmayacak da ne zaman yapacaksınız. Gelsin artık bir grafik+ yorum. :p
(hoşgörü için teşekkürler hocam)
Hocam Bitcoin için başladığım bir analiz yazısı en az 2.5 saatimi alıyor. Bu aralar ev taşıma sürencinden geçtiğim için bu kadar zamanı asla bulamıyorum.

Ama Bitcoin bu kadar hızlı yükselmemeli. Bu gün çok aşırı bir hareket yaptı. Günlük grafik bu hıza hazır değil. Bu seviyelere geldiği gibi biner biner, sağlam adımlarla devam etmeli. En azından sayı basamaklarını dinlenerek geçmesi gerek. Yoksa @admin haklı çıkar.

Peki, birçok haberde belirtildiği gibi, kurumsal alımlarla birlikte topluluğun talepleri sonrası yaşanacak kıtlık bu sert yükselişlere sebep olabilir mi?

Şu an yapılan alımlar, panik alımlarıdır. "Uluslararası şirketler bile aldı, ben kaldım." alımlarıdır bunlar. Bu hızda alımlar devam ettikçe birilerinin iştahı kabaracak ve büyük satış yapma planları başlayacak. Zaten ben Mt. Gox ödemelerinden çok şüpheleniyorum.

Demek istediğim bu yükselişler kıtlık olacak diye değil. Kıtlık için beklenen yükselişler için daha çok zaman var. Elbette şimdiden alım yapıp kenarda bekleten onlarca insan var; ama şu an bu yaşanan yükselişlerde kıtlık öngörüsünün etkisi yok diye düşünüyorum. Kıtlık yükselişi için son Halving beklenmeli. O krizi şimdiden yaşamak yersiz.

Anladım hocam. Teşekkür ederim yorumlarınız için. Her gün birbiriyle çelişen haberler çıkıyor. Haberin biri uçacak derken, diğeri düşecek diyor. Bir şekilde insanlar ne düşüneceğini şaşırıyor. Bitcoin fiyatı artmaya devam ettikçe de panik alımları oluyor sanırım.

Bir gün herkes kaçışacak...
Borsalar kitlenecek, kimisi kapanacak hizmet vermeyecek, Balinaları bekleyecekler.
Sonra bitcoin ve diğer alt coinler 5 yıl toparlanamayacak işte o zaman admin söylemişti biz zaten farkındaydık diyeceksiniz.
Ben çok iyi takip ediyorum diyerek boşlamayın....

Son düzenleme:
Anladım hocam. Teşekkür ederim yorumlarınız için. Her gün birbiriyle çelişen haberler çıkıyor. Haberin biri uçacak derken, diğeri düşecek diyor. Bir şekilde insanlar ne düşüneceğini şaşırıyor. Bitcoin fiyatı artmaya devam ettikçe de panik alımları oluyor sanırım.
Rica ederim. :)

Bir piyasa oluştu ve bu piyasanın kendine has kuralları var. İlk ve en önemli kural manipülasyona gelmemek. Çünkü manipüle olmaya çok müsait bir piyasa bu. Aldanmamak için de gelen tüm haberlerdeki her kelimeyi iyi analiz edip ona göre bir yol çizmek, her şeyden şüphe duymak ve çizdiğin yola inanmak gerek. Bu psikolojiyi yakalayan yatırımcılar, ne düşüneceğini bilir ve piyasaya yön verir.

Evet. Fiyatların yükselmesini isteriz, yükselir; bu kez de korkmaya başlarız. Bu da strateji eksikliğinden olur. Dikkat etmek gerek.

Bitcoin 28 bin doları yakınlarına kadar geldi. Vadeli işlem piyasalarını meraktan biraz izledim, kısa ve uzun tarafında olanlar arasındaki savaşta meydan kan gölü.

Biraz sakinleşmesi gerektiğine katılıyorum. Bu hız hiç hayra alamet değil. Öyle çok yükseltecek bir haberde yok piyasada. Biraz şişti gibi geliyor. Bundan sonra sağlam bir çekilme yaşar, sonra yükselir gibime geliyor

Bir gün herkes kaçışacak...
Borsalar kitlenecek, kimisi kapanacak hizmet vermeyecek, Balinaları bekleyecekler.
Sonra bitcoin ve diğer alt coinler 5 yıl toparlanamayacak işte o zaman admin söylemişti biz zaten farkındaydık diyeceksiniz.
Ben çok iyi takip ediyorum diyerek boşlamayın bir sabah kalkar şu aşağıdaki şarkıyı dinlersiniz.

+ 1 8
@Vonzarovich hocam , bu paylaşıma işlem yapmak gerekiyor gibi ama ben topu size atıyorum, forum kuralları belli..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,253
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri