Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin'in Çöküşü

balon.jpg


Bir sabah uyanıyorsunuz ve kripto para borsanızdaki paranızı kontrol etmek istiyorsunuz ve bir bakıyorsunuz girmiyor ya da girse de herhangi bir değer göstermiyor. Bu işlemi denemeye devam ediyorsunuz ve üye olduğunuz başka bir borsaya daha giriyorsunuz, durum benzer. Ne olduğuna anlam veremezken, haberleri aratıyorsunuz. haberlerin en başında şöyle bir başlık "Bitcoin Balonu Patladı". 2009 yılından beri hayatımızda olan Bitcoin artık yok. Yanında altcoinlerin belki hepsini, belki de bir kısmını da götürmüş. onlarda değersiz. Kısaca artık bir kıymet ortada yok. Ne kadar karanlık bir gün değil mi ? Özellikle bizler, kripto paralarla ilgilenen, onlara yatırım yapanlar için.

Bitcoin sizce bir balon mu? Bir gün sabah uyandığımızda ortada Bitcoin'in diye bir şeyin kalmadığını görebilir miyiz? Bu duruma ne sebep olabilir?En önemlisi bu ne zaman gerçekleşir sizce?
 
Bu hiçbir zaman gerçekleşmez. En büyük sebep ise en büyük dayanak olan Blockchain. Blockchain patlarsa BTC de patlar. Blockchain patlar mı?

Ayrıca para babalarının daha kolay kazanabilecekleri bir sistem henüz yok. Bu sistem onlar için çok büyük öneme sahip.

Teknoloji ise teknoloji, para ise para; istedikleri her şey Bitcoin'de var.
 
Bence tamamen ortadan kaldırılmaz. Ne Bitcoin ne de diğerleri. Elbette bir çok coin ya da token zamanla kripto para çöplüğünde yerini alacaktır. Ancak Bitcoin'in başına bunun geleceğini düşünmüyorum. Takip ettiğim bazı gazeteci ve stratejistler dünyanın tepesinde rekabet eden 2 grup olduğundan bahsediyor. Bu 2 gruptan biri Bitcoin'e karşı çıksa diğeri destekler. Zaten yavaş yavaş şirketler ve kurumlar Bitcoin ile işlem yapma konusunda adım atmaya başladılar. Bence korkmamızı gerektirecek bir durum yok. Böyle devam...
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,556
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst