Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitfinex Borsası Ünlü Tokenleri Listelemeyi Bırakıyor

analytics-3088958_1920.jpg

Uzmancoin sitesinin haberine göre, geçtiğimiz ay 10 adet tokeni listelemeyi bırakan Bitfinex, 9 altcoin'i daha listelemekten vazgeçti. Bu tokenlerin içinde Aaelf (ELF) ve Raiden Network (RDN) gibi iki popüler token de yer alıyor.

Yapılan duyuruya göre Bitfinex’in porföyünden çıkardığı tokenler şunlar; Abyss (ABYSS), Aelf (ELF), Content Neutrality Network (CNN), Raiden Network (RDN), Rate3 (RTE), Seer (SEE), SingularityNET (AGI), Universa (UTNP) ve VETRI (VLD).

Tokenlerin alım satım işlemlerini Salı günü durdurmaya hazırlanan Bitfinex, çekim işlemlerinin ise, 29 Aralık saat 13.00’da son bulacağını belirtiyor. Üyelerinin mümkün olan en kısa sürede bu tokenleri hesaplarından çekmelerini istiyor.

Bitfinex, bu kararın alınmasında, tüm tokenlerin hareketlerinin devamlı olarak izlenmesi sonucu yaptıkları performans değerlendirmelerinin etkili olduğunu belirtiyor.

Binance DGD gibi bir altcoini listeden çıkardıktan sonra hiçbir borsa delist olayı bana şaşırtıcı veya üzücü gelmiyor. DGD çok farklı bir coin idi.

Binance DGD gibi bir altcoini listeden çıkardıktan sonra hiçbir borsa delist olayı bana şaşırtıcı veya üzücü gelmiyor. DGD çok farklı bir coin idi.
DGD yi daha önce duymadım. Ama baktığımda Binance ye çok düşük volüme sahip bir sürü coin var. Bazı zamanlarda bu coinlerde yapılan spekülasyonları takip ediyorum mesela :) karlı oluyor. Her borsanın kendi politikası var tabi ki. Ama bir kripto paranın yönetiminde olup Binance CEO su CZ ile ters düşmek istemezdim :)

DGD 2017'de Bitcoin ilk düşüşe geçtiğinde ETH hatta USDT görevi görüyordu. İnsanlar Bitcoin'den çıkıp deli gibi DGD alıyordu. Ben de aldım. Bir hafta boyunca nefes almadan yükseldi. Çok güzel kar elde ediliyordu bu coinden. Güzel de bir projeleri vardı. Altın endeksli yürüyorlardı. Sonra ne oldu bilmiyorum. Takibi bıraktığım bir dönemde delist edildi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri