Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Block Ape Scissors (BAS)

Genel Amacı
Metaverse, Oyun, NFT
Kripto Para Tam Adı
Block Ape Scissors
Kripto Para Kısa Adı
BAS
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://blockapescissors.com
Kurdukları değişik mekanizma ve BSC Labs tarafından aldıkları yatırım ile piyasada adlarından söz ettirmeyi başaran Block Ape Scissors (BAS), aynı isimdeki Metaverse, NFT, Game karışımı ve hepsinden biraz mantığıyla oluşturulmuş platformun yönetim tokenı olarak işlev görmektedir. Öncelikle bakıldığında pojenin ana temelinin token değerlenmesi üzerine kurulu olduğu görülüyor. BSC Labs dediğime göre BNB ağında olduğu anlaşılıyor zaten.

Bunu nereden mi anlıyoruz? Öncelikle standart stake işleminin yanında token için yeni kullanım alanları yaraarak arz talep dengesinde Block Ape Scissors (BAS) token için yükseliş ya da denge seviyeleri belirlemeye çalışıyorlar. Bu sayede spekülatif bir varlıktan daha dengeli ve aslında özüne bakıldığında işe yarar bir mekanizma oluşturmayı hedefliyorlar.

Sistem temel olarak oyun kurulumu üzerine gibi gözükse de aynı zamanda elde token tutan daha çok kazanır, tut elinde ve kazan diyerek daha fazla token talebi yaratmayı hedefleyen finansal yönü daha güçlü bir proje olarak ön plana çıkıyor.

Block Ape Scissors (BAS) toplam 100 milyon arza sahiptir ve tüm arz dolaşıma sürülmüştür.

halihazırda Bitmart ve Pancakeswap borsalarında listelidir. yazının yazıldığı tarih itibariyle 3.03 TL fiyat ile işlem görmektedir.

coinmarketcap üzerinde bakınca borsa listesi %97,51 Bitmart, coingecko bakınca da %100 Pancakeswap'da gözüküyor. Sanırım gecko'nun listelemesi yanlış :) Ekleme olarak şunları araştırdım. 18 Gün sonra 1 Yılını dolduracak, likidin 98,68%'de doğrulanmamış bir sözleşmede yer alıyor. Coin sahiplerin çoğu da projede yer alan kişilerin elinde bulunduğunu da söyleyebilirim.

Şahsen Piyasada Hacim, Piyasa Değeri ve Ticaret Hacmi gibi kısımları okuyamadığım için faydalı yorum da yapamıyorum. Nedendir bilinmez 100 Milyon Hacmi olan bir coinin değeri kolay kolay düşmez diye düşünüyorum.

Tabi bu söylediklerimin Yatırım Tavsiyesi olarak almayın.

coinmarketcap üzerinde bakınca borsa listesi %97,51 Bitmart, coingecko bakınca da %100 Pancakeswap'da gözüküyor. Sanırım gecko'nun listelemesi yanlış :) Ekleme olarak şunları araştırdım. 18 Gün sonra 1 Yılını dolduracak, likidin 98,68%'de doğrulanmamış bir sözleşmede yer alıyor. Coin sahiplerin çoğu da projede yer alan kişilerin elinde bulunduğunu da söyleyebilirim.

Şahsen Piyasada Hacim, Piyasa Değeri ve Ticaret Hacmi gibi kısımları okuyamadığım için faydalı yorum da yapamıyorum. Nedendir bilinmez 100 Milyon Hacmi olan bir coinin değeri kolay kolay düşmez diye düşünüyorum.

Tabi bu söylediklerimin Yatırım Tavsiyesi olarak almayın.
Güzel noktalara değinmişsiniz. Eminim araştıranlar dikkate alacaktır...Teşekkürler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri