Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Block Token Ön Satışı (Bitcichain ağında proje geliştirmek isteyenler için)

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Yerli kripto para borsası ve blochchain ağı yine durmuyor 2024 yılı başlangıcı ile token arzlarına devam ediyor. Kendi blokzincirinin doğrulayıcısı konumunda bulunan bitci coin varken fan tokenlerin işlem çifti için GLFT token çıkartan, ardından hemen hemen her sektör için token geliştiren BİTCİ kendi ekosistemi için bir token daha çıkartıyor.

Block Token bitci ekosisteminin geliştirilmesi amacı ile proje geliştiricilerine ve proje sahiplerine avantajlar sunmayı hedeflemek için Block tokeni pişyasaya sürüyor. Proje tanıtımında
BLOCK Token, Bitcichain ekosistemine katkı sunma hedefiyle ortaya çıktı. BLOCK, Bitcichain ekosistemindeki projelere ve geliştiricilere destek olmak ve çözümler sunmak amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir dijital varlıktır. Bu belge, BLOCK Token'ının temel felsefesini anlatarak, projenin geleceğe yönelik vizyonunu ve ekosistemdeki yerini ortaya koyacak ve BLOCK'un Bitcichain ekosistemine değer katacaktır.
şeklinde bir açıklama bulunmaktadır. Ancak bitci coin varken onun geliştirilmesi gerekirken böyle bir token gerekli mi işte bu bende soru işareti?

Gelelim ön satışlardan kısa süre kazanç sağlamak isteyenler için detaylara Block token toplamda 20 Milyon sabit arz ile piyasaya çıkacak olup token ön satışı sonrasında ilk listelemede piyasa da %51 oranında yani 11 Milyon arz olacaktır. Token ön satışı iki farklı şekilde yapılacak olup detaylar aşağıda yer almaktadır.

Token Detayları:
  • Token Kısa Adı: BLOCK
  • Token Adı: Block Token
  • Borsa: Bitci Türkiye
  • Satış: TRY, USDT
  • Satış Şekli: Kilitli ve kilitsiz olacak şekilde iki ayrı satış şekli vardır.
  • Toplam Üretilecek miktar: 20.000.000
  • Ön Satış Miktarı: 10.000.000 (kilitli) ve 10.000.000 (kilitsiz) ( toplam 20.000.000)
  • Arz Fiyatı: 0,10 TRY (kilitli) ve 0,12 TRY (kilitsiz)
  • Kilitli Satış Havuz Büyüklüğü: 1.000.000 TRY
  • Kilitsiz Satış Havuz Büyüklüğü : 1.200.000 TRY
Kilitli Satış Detayları:

• Arz Başlangıç Tarihi: 02.01.2024 saat 14.00
  • Arz Bitiş Tarihi: 02.01.2024 saat 23,59
  • Arz Fiyatı: 0,10 TRY
  • Satış: TRY ve USDT
  • Ön Satış Miktarı: 10.000.000
  • Bitcicoin tutma zorunluğu: Yok
  • Bitcicoin stake zorunluluğu: Yok
Kilitsiz Satış Detayları:

• Arz Başlangıç Tarihi: 04.01.2024 saat 14.00
  • Arz Bitiş Tarihi: 04.01.2024 saat 23.59
  • Arz Fiyatı: 0,12 TRY
  • Satış: TRY ve USDT
  • Ön Satış Miktarı: 10.000.000
  • Bitcicoin tutma zorunluğu: Yok
  • Bitcicoin stake zorunluluğu: Yok
Vesting
Satış 2 farklı şekilde yapılacaktır. Kilitli Satış: 0,10 TRY den 10.000.000 adet satış yapılacak olup Listeleme sırasında %1 oranında kilit açılacaktır. Kalanı 1 ay kilitli olacak olup ardından Mart ayı itibariyle 3 eşit taksitle aylık açılacaktır.

Kilitsiz Satış: 0,12 TRY den 10.000.000 adet satış yapılacak olup Listeleme sırasında %100 oranında kilitsiz açılacaktır.

Not: Yatırım tavsiyesi içermemektedir. Tanıtım amacı ile yazılmıştır.

Arkadaşlar sanırım sitede sadece @Teknik Analiz biliyor diş ameliyatı geçirdim 2 defa.
Halen İstanbul Diş Fakültesinde Tedavi Süreci Devam Ediyor. Malesef ben gidemedim.
Telefonda görüştük fakat ben fırsat bulamadım :)

Arkadaşlar sanırım sitede sadece @Teknik Analiz biliyor diş ameliyatı geçirdim 2 defa.
Halen İstanbul Diş Fakültesinde Tedavi Süreci Devam Ediyor. Malesef ben gidemedim.
geçmiş olsun hocam bir yıldır bende çekiyorum gerçekten büyük sıkıntı yaşadıklarını aşağı yukarı biliyorum allah kolaylık ve sıhhat versin sen bize lazımsın

Geçmiş olsun hocam. Bahsetmiştin de tarihini hatırlamıyordum. En kısa sürede tedavi süreci tamamlayıp iyilesmen dileğiyle.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,215
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri